search

Dovolená v Braniborsku

Ubytování v soukromí v Německu - Rekreační domy v Německu

Hledáte rozmanitost zážitků a spoustu legrace během dovolené? Proč nestrávíte nejbližší krátkou dovolenou v Berlíně, ve městě, kde pulzuje život? Cenově výhodnější nabídkou oproti drahým hotelům je námi nabízené ubytování v Německu. Kdo nezná Braniborskou bránu s kvadrigou, sloup Vítězství nebo zámek Charlottenburg? Nikdy neusínající metropole nelze charakterizovat jedním slovem: Berlín - to je celá řada měst! Na ploše velké jako Mnichov, Stuttgart a Frankfurt nad Mohanem dohromady, spojuje toto město nabízející mnoho různorodných zážitků nejrůznějsí městské části. Berlín je městem světového významu s dojemnou historií.

Dovolená v Německu

Prohlédněte si nabídku našich rekreačních domů v Německu, bytů a apartmánů Berlín a vydejte se na poznávací víkend s přáteli či rodinou. Dvanáct městských částí Berlína působí jako samostatná malá města. Každá část má svůj půvab a šarm. Najdete zde přírodu, která Vám vyrazí dech, idylická místa a atmosféru velkoměsta mezinárodního významu. Díky této směsi je největší město Německa tak jedinečné.

Kreuzberg

Kreuzberg se v posledních letech vyvinul do scénické čtvrti, která ovšem i nadále pěstuje svou speciální alternativní atmosféru. Soužití různých kultur vytváří zvláštní charakter této městské čtvrti. V podmínkách rozděleného Berlína se Kreuzberg, městská část s největší hustotou obyvatelstva, stal stmelujícím otlem cizinců, sociálních skupin žijících na okraji společnosti a alternativní scény. Pád zdi posunul tuto čtvrť nečekaně do geografického středu Berlína, díky centrální poloze daly vkusně zařízené restaurace a koktejlové bary městu nový ráz. Ubytování v Německu je to pravé pro skvělou dovolenou.

Berlínská čtvrť Prenzlauer Berg

Dovolená v rekreačních bytech v Německu

V 19. století byla městská čtvrť Prenzlauer Berg tradiční čtvrtí dělníků. Pětiposchoďové činžáky tvořily siluetu. V době režimu NDR městská čtvrť chátrala a stala se centrem odboje. V kostelech Prenzlauer Berg se v roce 1989 konaly nesčetné upomínkové mše a držely se stráže míru. Nyní vystřídala čtvrť Prenzlauer Berg jinou městskou čtvrť - Kreuzberg - v roli autonomně alternativního centra. Alej Schönhauser je hlavním tahem a nákupním centrem v jednom. A na procházku se chodí do okolí Vodní věze. Dopřejte si domáckou pohodu a komfort v apartmánu v Německu nebo si objednejte rekreační dům v Berlíne i se zahradou či bazénem.

Braniborsko

Kolem hlavního města Berlín se nachází celkem 13 destinací Braniborska. Jsou to mj. Havolsko se svými přitažlivými poklidnými místy, Uckermark se svými přírodními krajinami severozápadním směrem, Postupim se svými zámky a parky, Fläming se svými hrady a hustými bukovými lesy anebo Sprévský les (Spreewald) se svou celosvětově jedinečnou říční krajinou! A v neposlední řadě se zde nachází i velmi známý vodní svět Tropical Islands, kdeš najdete i naše rekreační domy v Německu.

Zámky a zahrady v Postupimi

Tento fascinující soubor zámků a zahrad v rezidenčním městě Postupim byl vytvořen nejlepšími umělci své doby na přání braniborsko-pruského vládce, výstavba přitom trvala více než 300 let. Park a zámek Sanssouci tvoří světoznámé srdce komplexu. Co si od ubytování v Německu přát víc?

Šprévský les

Sprévský les leží cca. 100 kilometrů jihovýchodně od Berlína ve Spolkové zemi Braniborsko. Braniborsko se tak může pyšnit unikátní ve Střední Evropě chráněnou krajinou biosféry, která vznikla přibližně před 20 000 lety po poslední době ledové. Dovolená v Německu je nezapomenutelným zážitkem. Ostrovní statky, tzv. venkovské Benátky Braniborska, jsou propojeny menšími a většími vodními toky. Z mnoha míst vyplouvají tradiční lodě na projížďky vodním bludištěm, které lákají mnohé návštěvníky.

Havelsko

  • Region Havelland (podle řeky Havoly) západně od Berlína oslní svou unikátní krajinou řek a jezer. Rekreační byty v Německu Vás jistě okouzlí.
  • Oblast bohatá na lesy a vody zve na kanoistiku, cyklistiku, ježdění a turistiku. Návštěvník zajímající se o literaturu se může vydat po stopách Theodora Fontaneho, jiný zase objevit zámky a parky.

Fläming

Fläming je ideální region pro turistiku, cykloturistiku a nadšence skatingu. Na 175 km dlouhé skate-trati Fläming-Skate - nejdelší v Evropě - najdou cyklisti a skateři aktivní odpočinek v rozmanité přírodě. Půvabná městečka jako Belzig nebo Jüterbog s historickými jádry jsou ilustracemi dějin a současnosti regionu. Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.