search

Pronájem domů a chaty v Heidesee

Heidesee – super letní dovolená v Německu

Proč dovolená v Německu?

Pokud byste si rádi odpočinuli o prázdninách někde u vody a máte v lásce vodní sporty, koupání a rybaření, apartmány Heidesse se vám vryjí pod kůži. Magistrát v severovýchodní části okresu Dahme-Spreewald v Braniborsku vás přivítá s otevřenou náručí. Proč cestovat k moři, když se v Evropě nachází tolik překrásných jezer, u kterých si užijete nezapomenutelnou letní dovolenou v Německu. Vyjděte vstříc rekreaci v Heidesee, jež se nachází zhruba 30 kilometrů od Berlína a 10 kilometrů východně od někdejšího krajského Wursterhausen. Kolem jsou lesy, vřesoviště, jezera, kanály a řeky. Vesnice je situována mezi jezerem Wolzinger, řekou Dahme a kanálem Oder-Spree při jižním cípu Berlína Urstromtal. Možná vás nadchne, že se krajina formovala Weichselskou ledovou dobou, je to už 10 000 až 20 000 let.

Co dělat v chalupách Heidesee?

Veškeré prázdninové domy Heidesee najdete v blízkosti koupání jezera, přehrady. Koupání je klíčovou aktivitou, vodní sporty a dovádění v osvěžujících vlnách patří k jasným favoritům. Samozřejmostí je rybaření, zamilovaní a senioři si užijí procházky krajinou s nenáročným terénem. Rodinná dovolená Německo od NOVASOL vás zavede i k dalším populárním činnostem. Osloví jezdectví v bezprostřední vzdálenosti ubytování, možnost pronájmu rybářské chaty i nekuřáckého domu s dětskými atrakcemi. Rekreační objekty mají místo k parkování, krb, moderní vybavení, zastřešenou terasu se zahradním nábytkem PLUS, zahradní gril, komfortní lehátka, volejbalový kurt, nedaleké dětské hřiště a koupání v dosahu několika metrů!

Jsou u rekreačních domů Heidesee památky?

Relaxace v nitru přírody vás nemine stejně jako prohlídka pozoruhodných památek. Brandenburské kulturní drahokamy vás zavedou k domovskému městu Prieros, chráněné krajině Dubrov, kostelům v Friederdorfu, Grabendorfu a Prierosu. Velkou výzvou je přírodní park Dahme-Heideseen, dům u lesa Gräbendorf, Floriansdorf KiEZ Frauensee a památník obětí fašismu. Letní dovolená Heidesee se zalíbí i dětem a jejich rodičům, protože se zde nachází mnoho rekreačních resortů pro mládež. Nechybí dětské farmy, hřiště a soutěže. Jakmile vás omrzí krása panenské přírody, vydejte se za poznáním památek Berlína, leží jen 30 kilometrů od klidného letoviska. Navštivte jeho největší dominanty, Braniborskou bránu, Alexanderplatz, Pergamonské muzeum, Říšský sněm anebo Zoo a Tropical Islands.