search

Pronájem bytů a domů v Radewege

Radewege – klidná letní dovolená v Německu

V čem jsou rekreační domy Radewege jedničky?

Zapomeňte na tutovou rekreaci u moře a vydejte se za pohodlím a moderním vybavením, které nabízí ubytování Radewege. Dejte přednost odpočinku v nitru přírody a příjemné přátelské atmosféře, která je k nezaplacení. Rodinná dovolená v Německu je třešničkou na dortu. Jen si představte, že bude váš rekreační dům v bezprostřední blízkosti vodní plochy, kde je zaručeno prima koupání. Oblast je historicky a přírodně zajímavá, proto si zde přijdou na své milovníci cenných kulturních a přírodních památek. Samozřejmě nechybí výlety po okolí, koupání a vodní sporty, cyklistika i zábava v nedalekých koupalištích s tobogány a skluzavkami. Díky relaxaci s NOVASOL ukořistíte novou energii!

Proč apartmány Radewege?

Spolehněte se na dosažitelnost báječné dovolené v Německu, a to ve všech směrech. Čtvrť obce Radewege leží v okrese Postupim-Mittelmark v Brandenbursku a je nedílnou součástí Beetzsee. Společně s Brielow a Marzahne tvoří rekreační domy Radewege skvělou dovolenkovou destinaci. V 19. století zde byly objeveny artefakty pocházející z mladé doby bronzové, a to spirálové, prstové a ramenní kroužky i hroby z doby železné. Hřbitovy jsou datovány i do období Římské říše. První zmínka o oblasti souvisí s rokem 1335. Rozhodně zde okusíte lahodné vína, které se pěstovalo od roku 1545. Obrovská naleziště jílu dala zelenou cihelnímu průmyslu. V 19. století se vesnice pyšnila dvěma větrnými mlýny. Název vesničky pochází pravděpodobně z polského Radoved.

Kde jsou chalupy Radewege?

Komfortní ubytování je poseto po celé lokalitě, zejména pak u vodní plochy, která je jako stvořená ke koupání, plachtění, rybaření a jiným radostem. Prázdninové domy Radewege od NOVASOL vám nabízejí spoustu pohodlí a výhod. Můžete se těšit na útulné ubytování, což je základ spokojené dovolené v Německu. Využívejte bonusy, jako jsou libovolný den příjezdu, nekuřácké pronájmy u vody, SPAR program, miniprázdniny, relaxace na hausbótu, panoramatický výhled i internet. Obec vám představí nádherný gotický kostel s věží, sborem z červených cihel a polních kamenů, jež jsou doplněny o vápennou maltu. Vnitřek je bohatě zdoben malovanými dekoracemi. Nahoře se vyjímá dřevěná Madona s dítětem.