Rekreační domy v Braniborsku

Exkluzivní dovolená v Braniborsku a okolí Berlína

Prázdninové domy a pobyt v Německu

Jestliže přemýšlíte o fantastickém prodlouženém víkendu v Německu, vezměte v potaz překrásné Braniborsko. Zde si přijdou na své milovníci přírodních unikátů, sportovní nadšenci vodních i suchozemských aktivit, obdivovatelé historie, páry všech generací hledající soukromí a romantiku. Zamilujte se do rekreačních vil v Německu a zažijte úžasný wellness pobyt. Braniborsko dominuje především přepychovými zámky se zahradami a parky, také kláštery, kostely i hrady. Není divu, že valná většina z nich je zapsána v kulturním dědictví UNESCO. Postupim s Rheinsbergem, skrývkový most F60 v Lužici, zámek Branitz v Cottbusu anebo barokní klášter Neuzelle patří doslova k perlám.

Zastavte se v pohodlných rekreačních domech

Relaxace v rytmu vodních sportů a wellness pohody je zde zřejmá. Na 3000 jezer a 33 000 kilometrů vodních toků je jistou odpovědí. Pokud se vám nechce sjíždět řeky na kánoi, stačí si jednoduše pronajmout hausbót. Užijte si ubytování v Německu v poklidu a bez komplikací. Z jeho paluby se vám otevírá možnost pozorování dechberoucí krajiny, ptactva, květeny i kulturních klenotů.

Zasněte se v prázdninových pronájmech Německa

Vejděte do centra zábavy, historie a kultury a nechte se zlákat jeho majestátností. Berlín, hlavní město Německa, patří k výjimečným. Ať už vás přitahují nákupy na bulváru Unter den Linden, prohlídka vzácných zámků jako je Charlottenburg, či se chcete odvázat bujarým nočním životem na ulici Oranienburgestrasse, vždy se vám dostane té nejlepší péče a uniku od nudy. Rekreační byty v Německu Vás jistě okouzlí.

Dokážete si představit nekonečnou zábavu v Berlíně ve dne v noci? Navštivte festivaly, muzea, galerie i noční kluby. Lange Nacht der Museen, Berlinale, Carnival of Cultures, Love Parade, Berlin Marathon anebo Christopher Street Day a poznejte toto kolosální město dokonale. Na sklonku noci si to namiřte do luxusních vil Německa a relaxujte v komfortním stylu.