search

Pronájem chaty v Zerpenschleuse

Zerpenschleuse – rodinná dovolená v rekreačním parku Německa

Pro koho je dovolená v Německu určena?

Úžasná rekreace je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi, rybáře, zamilované i turisty vyhledávající sportovní zážitky. Lokalita je cenným přírodním i historickým bohatstvím. Lze počítat s dostupností služeb cestovního ruchu. Nechybí obchod, restaurace ani blízkost koupání a volnočasových aktivit. Pláže je v dosahu několika metrů. Zaujmou i delikatesní podmínky pro vodní sporty a rybaření. Rekreační domy Německa v areálu parku jsou komfortní a nepostrádají moderní vybavení. Nekuřácké pronájmy sednou na míru rodinné dovolené Zerpenschleuse. Prázdninové centrum patří k obci Wandlitz, která leží v okrese Barnin ve státě Brandenburg. Plocha určená pro prima relaxaci je velká asi 1742 hektarů a nachází se 38 kilometrů severně od srdce Berlína.

Kde jsou prázdninové domy Zerpenschleuse?

Dech beroucí krajina leží na severním okraji přírodního parku Barnim a na jižním cípu biosférické rezervace Schorfheide-Chorin. Severně a jižně převládají lesy, jádro lokality je podél kanálu Oder-Havel a kanálu Finow. Dovolená v Zerpenschleuse zaujme pohodovou rekreací, protože je situována do rekreačního parku, kde jsou na dosah ruky všechny potřebné aktivity, jezero, dětská a sportovní hřiště. Je skvělé, že přímo v areálu si můžete pronajmout kola, ručníky i dětskou židličku. V plném proudu jsou i další výhody NOVASOL, libovolný den příjezdu, miniprázdniny, SPAR program, nekuřácké ubytování Německo, panoramatický výhled a dostatek zahradního nábytku. Relaxace na terase s lehátky přímo u vody je naprosto dokonalá. Letní pohodu zajistí i grilování a procházky přírodou.

Kam za památkami na dovolené v Německu?

I když je obec menší rozlohy, nabízí spoustu architektonických skvostů a přírodních pokladů. Nachází se zde jediný kostel postavený jako cihlový vazník. Dominantou kostela je věž, která dohlíží na klid v okolí. Letní dovolená Zerpenschleuse uhrane i návštěvou ZOO s obzvláště malými zvířátky. Na soukromé farmě najdete ovce, kozy, mini prasaty a další domácí dobytek. V září se zde konají závody Dračího člunu, poprvé tomu bylo v roce 2008. Ve sportovním klubu lze provozovat kung-fu, gymnastiku, fotbal a další odpočinkové sporty. Chalupy Německa od NOVASOL se postarají o nezapomenutelnou rekreaci v dech beroucí krajině Brandunburska. Když se vám omrzí klid a soukromí prázdninového parku, vyrazte za zábavou a nočním rejem do nedalekého Berlína.