search

Dovolená v Dolním Sasku

Dovolená v rekreačních domech v Dolním Sasku

Spolková země Dolní Sasko se svým hlavním městem Hannovrem se nachází v půvabném regionu řek Ems a Labe v západovýchodním směru, mezi přímořským podnebím Severního moře a vrcholy pohoří Harc v severojižním směru. Před pevninou v jižní části Severního moře se na sebe jako perly náhrdelníku řadí sedm Východofríských ostrovů. Zarezervujte si co nejdříve rekreační chalupy a chaty v Německu.

Ubytování v soukromí v Německu

Rekreační domy a ubytování v Německu

Regiony Dolního Saska nabízejí rozmanité krajiny a biotopy. Od Severního moře a jeho ostrovů přes Lüneburské vřesoviště až po středohoří Harc se projevuje tato severozápadní spolková země svou rozmanitostí. Severní moře skýtá snad nekonečnou radost z dovolené - ať už na sedmi Východofríských ostrovech od Borkumu po Wangerooge nebo na pobřeží od Cuxhavenu po Emden: region Severního moře je vždy ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou v Německu. Rekreační domy v Německu jsou skvěle a moderně vybaveny a v blízkosti spousty atrakcí.

  • Tato neopakovatelná krajina je témeř zcela chráněnou oblastí.
  • Lüneburské vřesoviště je se svými 230 km2 největším souvislým vřesovištěm západní Evropy. Krajina i formy vegetace chráněného území Lüneburského vřesoviště nabízejí proměnlivý, různorodý zážitek z přírody.

Rekreační byty v Německu

Půvabný rekreační region Emsland se vyznačuje rozlehlými přírodními oblastmi, idylickými obcemi a působivými relikty tisícileté historie kultury. Krajiny lesů, řek, rašelinišť a vřesovišť nejlépe prozkoumáte na kole. Emsland je ideální destinací pro milovníky přírody a ptactva. Vychutnejte si ubytování v Německu bez komplikací. Romantická krajina středohoří Weserbergland s mírnými pahorky vděčí za své jméno řece Vezera. Od Hann. Mündenu až po Hameln jsou podél řeky jako perly na náhrdelníku seřazena nádherná historická města s hrázděnými domy. Mnohotvárnou hornatou a pahorkovitou krajinou se dá projíždět na kole po cyklistických stezkách podél řeky Vezera. Zlatým hřebem regionu je určitě výlet do městečka Hameln, které v roce 1284 osvobodil flétnista od krys. Bohužel nebyl odměněn. Aby se pomstil, odvedl z města 130 dětí.

Apartmány v Německu

Mnohotvárná je krajina Dolního Saska a stejně monohotvárná jsou i jeho města. Svědčí o tom romantická přístavní města jako Greetsiel, tradiční univerzitní města jako Göttingen, Hannover jako město mezinárodních veletrhů nebo město automobilů Wolfsburg. Není snad nic lepšího než ubytování v Německu. Ať už odpočinek v přírodě, aktivní zážitky u moře nebo i ve městě, ať už v regionu Emsland nebo na Východofríských ostrovech - dovolená v Dolním Sasku znamená, že vždy prožijete čas plný nejrůznějších aktivit. Dodávejte své dovolené v Německu individuální tvář. Od luxusních rekreačních domů v Německu, které jsou jako stvořeny pro to, aby se člověk nechával rozmazlit, až po Hausboot pro poněkud jinou dovolenou - určitě se zde pro Vás najde TO ubytování v Německu, aby se Vaše dovolená v Dolním Sasku stala nezapomenutelnou.