search

Pronájem chaty a domů v Thale

Thale – romantická dovolená v Německu

Komu je dovolená v Thale určena?

Určitě byste měli vědět, že jsou rekreační domy Thale umístěny v jedné z nejkrásnějších oblastí Německa. Na své si zde přijdou milovníci panenské přírody, pozoruhodných úkazů, majestátných skalních sloupů a cenné fauny a flory. Rodinná dovolená Německo padne do noty nejmenším výletníkům, proto zde okusí koupání a vodní sporty. Sportovní nadšenci budou ohromeni z pestrých aktivit, jako jsou cyklistika, pěší turistika, jízda na koni, Segway, lukostřelba, tenis, horolezectví i zimní sporty.  Thale je populární lázeňskou lokalitou, proto počítejte s wellness a léčebným odpočinkem. Vydejte se do Harze, prozkoumejte dech beroucí údolí Bodetal, a projeďte se v letních i zimních lanovkách.

Kde se odehrává dovolená Německo?

Odpočinek na čerstvém vzduchu vás ohromí na dovolené v Thale, která se odehrává ve spolkové zemi Sasko-Anthaltsko v okrese Harz. Coby kamenem dohol je půvabné údolí Bodetal. Ve městě najdete divukrásné kousky architektury, jako jsou klášter Wendhusen, hotel Zehnpfund z roku 1863, chrám sv. Petra, katolický chrám srdce Ježíšovo z let 1910 – 1911 a zdáli viditelný větrný mlýn. Letní domy Německa od NOVASOL jsou poblíž Hutnického muzea a Valpružino muzea. Všechny věkové generace si zamilují Hexentanzplatz, Harzer Bergtheater, zoologickou zahradu, letní sáňkařskou dráhu. Zábavní park, kino Central-Theater a panoramatické výhledy z rozhledny Homburg. Z hory Bodetal míří dolů sedačková lanovka, kolem města je na 100 km turistických tras i přírodní klenoty, Brocken, Torfhaus, Dammgraben anebo Oberharzer Teiche.

Letní dovolená Thale a děti?

Pokud se rozhodnete pro ubytování od NOVASOL, zalíbí se vám nekuřácké apartmány Thale, kde jsou na dosah ruky moderní vybavení, pohodlí i dosažitelnost přírodních a zábavních aktivit. Rodiče s dětmi ocení lanovky Thale Erlebniswelt, Playhouse Thale, venkovní divadla a klubovny, zvířecí park Hexentanzplatz, Bodetal Therme Thale, lezení ve skalách a lesní krajině, plavání a koupání, návštěvu Centrálního divadla a fantastického domu čarodějnic. Letní dovolená Německo zaujme především vodními radovánkami. Horské koupaliště Altenbrak se pyšní i blízkým dětským hřištěm. Před horkým sluncem se mohou rodiny ukrýt pod stínem stromů. Neméně zajímavé jsou, venkovní bazén Westerhausen, Bodetal Therme Thale a vodní svět Thale.

V čem jsou apartmány Thale super?

Dejte přednost útulnému ubytování Thale od NOVASOL! Jen tak poznáte kouzlo relaxace v tomto přírodními a historickými divy prošpikovaném státě. Pokud na sobě cítíte nedostatek sil, potěší vás lázeňské procedury Bodetal Therme Thale, Sportovní a Wellness Hotel Harzer Land, Lingův zdravotnický dům, Vila Wellness Thale i Terrainkuwege. Vyberte si zimní dovolenou v Německu a užijte si nádherné chladné dny roku stylově. Spolehněte se na upravené běžecké a sjezdové tratě, kluziště i sáňkařské dráhy. Zimní turistika, posezení v hospůdkách a relaxace u krbu vás mile uvolní. Věřte, že je tato oblast skvělou příležitostí především pro rodiny s malými dětmi, lyžaře začátečníky a romantické duše.