search

Pronájem domů a chaty v Bad Doberan

Bad Doberan – wellness dovolená na míru

Máte v hledáčku fantastickou relaxační dovolenou v Německu? Zaměřte se na vkusné ubytování v soukromí od NOVASOL. Prohlédněte si delikatesní nabídky rekreačních domů Bad Doberan a odpočiňte si u Baltského moře jako celebrity. Pokud máte náročné požadavky, je před vámi úchvatná možnost strávení volného času.

Zastavte se v pěkné krajině a naslouchejte šumění moře a tepu čisté přírody. Ponořte se do víru zábavy a wellness produktů. Užívejte si blahodárné procedury a večer si odpočiňte v moderně zařízených letních bytech od NOVASOL. Proč se trmácet do dalekých jižních evropských zemí, když máte před sebou neodolatelnou možnost rodinné rekreace.

Vzhůru do elegantních prázdninových chat

Uvolněte se od hlavy až k patě v lázeňském městečku Bad Doberan. Oslnivé letovisko leží v Německu u Baltského moře. Prostě dokonalá kombinace odpočinkové dovolené pro celou rodinu. Prožívejte nezaměnitelné chvíle blaha, věnujte se koupání v moři, vodním sportům a wellness činnostem. Jen tak přijedete domů jako znovuzrození.

Populární destinace Bad Doberan se nachází 30 kilometrů od Wismaru a 15 kilometrů od Rostocku. Tato famózní města vás zavedou do historie a do víru kulturních akcí. Nečekejte už ani minutu a oddávejte se slastnému nic nedělání. Vychutnávejte si výlety lodí, rybařte, dovádějte při plachtění či surfování a s dětmi stavějte impozantní hrady z písku.

Přívětivé rekreační domy Německa za super ceny!

Vkročte do lázeňského střediska, na jehož okraji najdete pozůstatky cisterciáckého kláštera s dómem a pouhých 8 kilometrů nejstarší přímořské německé lázně Heiligendamm. Pro milovníky přírody máme výtečnou zprávu! Severně od letoviska se rozléhá přírodní rezervace Conventer See. Myslíte si, že existuje ideálnější místo pro strávení nezapomenutelné rekreace?

Zasvěťte svou relaxaci sportovním aktivitám a s dětmi si užívejte na letní sáňkařské dráze. V zábavném centru naleznete trampolíny, hřiště pro nejmenší i volejbalovou plochu a další atrakce.