Pronájem chaty v Bad Doberan

Bad Doberan – perla v Baltském moři

Letní dovolená v Německu přeje úspěšné relaxaci pro náročné. Díky rekreačním domům NOVASOL máte jistotu, že se vše povede na jedničku. Pokud milujete luxus a moderní vybavení, dopřejte si pobyt v prázdninových bytech Bad Doberan. Jen tak budete mít jistotu, že o vás bude přepychově postaráno.

Zastesklo se vám po sluníčku, pohodě u moře a lenošení na písečné pláži? Vyrazte za svým snem a darujte rodině pobyt plný zdraví, fenomenálních zážitků a vkusného ubytování v soukromí.

Útulné chalupy mají pravé kouzlo

Mrkněte na ubytování v Bad Doberan. Lázeňský komplex se nachází u Baltského moře v Německu pouhých 30 kilometrů od Wismaru a 15 kilometrů od Rostocku. Čekají na vás unikátní drahokamy architektury, vůně mořeplavectví, pestrý noční život i dlouhé procházky po písečné pláži. Vyplujte výletní lodí, hýčkejte se při wellness procedurách a nasávejte libý mořský vzduch.

V Bad Doberan naberete novou vitalitu. Podlehnete jeho významným památkám, klášteru Doberan, nedalekému Heiligendammu, Muzeu místních lázní, anglickému parku a přírodní rezervaci s jezerem Conventer See i úzkorozchodné železnici Molli projíždějící městem. Nechte se inspirovat nádhernou přírodou a smyslnými perlami architektury.

Příjemné letní domy Německa si oblíbíte

Zkombinujte sportovní aktivity s odpočinkem. Děti si zamilují letní sáňkařskou dráhu, trampolíny, volejbalové hřiště i atrakce pro nejmenší. Vychutnejte si delikatesy z mořských plodů, lahodný zákusek i zmrzlinu. Udělejte si procházku k Doberan Minster, který je klenotem cihlové gotiky. Není divu, že je žhavým kandidátem pro zapsání mezi památky UNESCO.

Obdivujte půvabnou krajinu Conventer See, kde se uvolníte na maximum. Cestou necestou vás budou provázet bukové lesy, písečné pláže, švitoření ptáků a vůně květin. Už na nic nečekejte a rozhodněte se pro prázdninové domy Německa. Otevírá se před vámi rekreace na čerstvém vzduchu doplněná wellness relaxací a sportovními aktivitami pod taktovkou NOVASOL.