Pronájem domů v Bad Doberan

Bad Doberan  splňuje požadavky náročné dovolené

Popadla vás touha cestovat a poznávat rozmanitost evropských zemí, ale nechcete cestovat příliš daleko? Rozhodněte se pro dovolenou v Německu a uchylte se do útulných letních domů Bad Doberan. Proč právě zde? Už při příjezdu zjistíte, že jste vsadili na jistotu. Ohromí vás všudypřítomný luxus, přátelská atmosféra a sličné tempo lázeňského města.

Nenechávejte nic náhodě a prohlédněte si okouzlující nabídky prázdninových objektů od NOVASOL ještě dnes!

Dodejte si sílu v pěkných apartmánech

Máte toulavé boty a potřebujete naplnit vnitřní baterky? Sáhněte po bezvadné rekreaci v příjemných chatách Bad Doberan. Jen si představte tu pohodu na terase s výhledem na Baltské moře. Děti ocení možnost grilování a dospělí dosažitelnost historických památek. Muzea, galerie, výstavy, letní kulturní akce, divotvorná příroda, významné památky a koupání v moři tvoří dokonalou symbiózu.

Nachystejte se na příliv zážitků a nezapomenutelných okamžiků. Zařiďte si dovolenou v Bad Doberan ve vlastním tempu. Přímořské letovisko vám splní, co vám na očích uvidí. Cestujte do blízkého Wismaru či Rostocku a zpestřete rekreaci poznáním velkolepých památek historie. Relaxujte na pláži, rybařte, procházejte se po pobřeží a dopřejte si lahodné dobroty z mořských ryb.

V letních domech Německa najdete blaho

Prozkoumejte okolí senzačního lázeňského resortu, který se těší velké popularitě. Klášter Doberan je drahokamem cihlové gotiky a dychtivě čeká na vaši návštěvu. V nedalekém Heiligendammu, nejstarších lázních Německa se dočkáte velkých okamžiků. Sílu z přírody naberete v neodolatelné přírodní rezervaci Conventer See.

Nechte se konejšit laskavou rukou lázeňského města, které se pyšní tradicí delší než 100 let. Díky luxusním vilám Německa se nepřipravíte o jedinou atrakci. Těšte se na četné možnosti koupání a obrovské pískoviště pro děti. Dejte si do těla u surfování, plachtění i plavání. Romantické chvíle slibují procházky městem a zábavu letní sáňkařská dráha.