Exkluzivní dovolená pro celou rodinu v Bad Doberan

Už se nemůžete dočkat nádherné dovolené v Německu? Není se čemu divit. Země s mnoha kontrasty vás zavede k vytouženému odpočinku na vysoké úrovni. Pokud si rezervujte rekreační domy Bad Doberan, jste na správné cestě k úspěchu. Zatoužili jste po nekonečně dlouhých plážích, svěžímu mořskému vzduchu a wellness pohody na míru?

Vsaďte na cenově dostupné letní domy úžasného letoviska. Počítejte s komfortním vybavením, prostornou terasou s výhledem na Baltské moře, vlastním bazénem i saunou. Máte chuť na rekreaci jinde v Evropě? Žádný problém, NOVASOL je specialistou na pronájem prázdninových domů v mnoha evropských zemích.

Pohodlné chaty vás zavedou do ráje

Překrásné lázeňské město Bad Doberan je atraktivním místem dovolených pro všechny věkové generace. Svými atrakcemi a senzační polohou upoutá malé děti, dospělé i starší výletníky. Turisticky zajímavý resort přináší originální wellness služby, sportovní vyžití, dětská lákadla, noční život i lenošení na písečné pláži.

Vydejte se do Bad Doberan, které leží u Baltského moře v Německu. Oceníte jeho výhodnou polohu a četné možnosti výletů. Najdete ho jen 30 kilometrů východně od Wismaru a 15 kilometrů od Rostocku. Tato dvě města vám nabídnou historický náboj, žhavý noční život, kulturní akce a divadelní představení, sportovní aktivity i námořnickou atmosféru.

Konečně snadná cesta k chatám Německa

Poznejte památky významného lázeňského letoviska. Klášter Doberan se nachází jen 3 kilometry od města a je cenným klenotem cihlové gotiky s impozantním dómem s trojlodní kaplí. Památníky, sochy a empirový pavilon naleznete v Heiligendamm, nejstarším německém lázeňském komplexu. Navštivte také Muzeum místních lázní v dřívějším domě architekta Möckela.

Určitě vás pobaví jízda úzkorozchodnou železnicí, Molli, jež projíždí kolem dominant města. Dech přírody pocítíte v anglickém parku a přírodní rezervaci Conventer See, které se rozléhá severně. Vyrazte s dětmi na letní sáňkařskou dráhu, koupejte se v osvěžujících vlnách moře a večer se uvolněte na terase své chaty Německa.