Chalupy v Meklenbursku-Předním Pomořansku

Rodinná dovolená u jezera v Mecklenburg

Chaty a chalupy v Německu

Už se vám sbíhají sliny na parádní dovolenou na pobřeží Mecklenburgu? Jaké máte požadavky? Ano jistě, koupání vodní sporty, rybaření a dlouhé projížďky výletní lodí. Kdo by odolal ubytování na pobřeží Mecklenburgu? Tato lokalita je významná pro rekreace rodin s malými dětmi, protože právě nejmenší výletníci milují vodní radovánky. Propůjčete své dovolené dokonalost a oslovte profesionály od NOVASOL. Nikdo jiný vám nevykouzlí nezapomenutelnou rekreaci v rytmu pohody a příjemné atmosféry. Pronajměte si chalupu v moderním stylu a dopřejte si eleganci a vkus. Ubytování v Meklenbursku-Předním Pomořansku od NOVASOL je synonymem soukromí, klidu, nové energie, bezpečí a zábavy v jakoukoli denní i noční dobu.

Apartmány si ihned zamilujete

Ubytování v Německu

Vsaďte na pestré nabídky rekreačních domů na pobřeží Mecklenburgu a rozhodněte se pro půvabné Nordwestmecklenburg, který leží na severozápadě Mecklenburg – Vorpommern při pobřeží Baltského moře. Zahrnuje četná jezera, Neuklostersee, Velké Wainer See, Velké Labenzer See či Schaalsee. Za povšimnutí stojí i řeka Wakenitz a drobné přítoky a potůčky. Centrem všeho dění Northwest Mecklenburska jsou Wismar a Grevesmühlen. Další klenoty představují města Schwerin, ale i Rostock a Lübeck. Ve všech zmiňovaných perlách najdete historické poklady, muzea, noční život i atrakce pro děti. Třešničku na dortu tvoří četná jezera, která celé krajině bez pochyby dominují. Nabízejí klidná místa pro rodinnou rekreaci.

Zavítejte do bezchybných chat Německa!

Hustou síť jezer využijí nejen milovníci vodních sportů, ale i rybáři. Kolem vodních cest spatříte středověké hrady i vesničky s hrázděnými domy. Na první pohled vás uchvátí hrad ve Schwerinu, Rheinsberg, Neustrelitz či Fürstenberg. Majestátné stavby se tyčí nad průzračnou vodou jezer a slibují tak unikátní podívanou. Windsurfing, jachting, jízda na člunu či kánoi, koupání a lenošení u vody, to je pravá dovolená v Müritzkém národním parku, kde se nachází více než 1000 jezer. Nenechejte nic náhodě a rezervujte si půvabné prázdninové domy Německa za neodolatelné ceny a těšte se na další slevy a výhody v Německu od NOVASOL.

Dovolená na chatě u jezera v Mecklenburg

Prahnete po úžasné letní dovolené na pobřeží Mecklenburgu? Vypravte se do rekreačních domů na pobřeží Mecklenburgu. Očekávejte pestrou nabídku služeb cestovního ruchu a hlavně radostné radovánky u jezer. Tato dechberoucí lokalita je coby kamenem dohodil od Dánska. Dodejte si energii do každodenních povinností a relaxujte v nitru panenské přírody. Jste vyznavači koupání, vodních sportů a pěší turistiky? V tom případě si prohlédněte vkusné nabídky rekreačních objektů od NOVASOL. Nelze pochybovat o pohodlí, soukromí a moderním vybavení, které všechny letní domy představují. Koupejte se v jezerech anebo si pronajměte chatu s vlastním bazénem, saunou a terasou s grilem.

Půvabné chaty mají svěží styl

Nordwestmecklengurg splní nejnáročnější požadavky turistů z celého světa. Leží na severozápadě spolkové země Mecklenburg – Vorpommern na pobřeží Baltského moře. Co více si přát? Labyrint vodní toků a jezer vám dopřeje vytoužené místo odpočinku pro rodiny s malými dětmi i zarputilé sportovce. Přírodní parky a chráněné krajinné oblasti vás vřele přivítají. Nezkrotná krajina Mecklenburg se rozkládá mezi Berlínem a Hamburgem a patří k populárním dovolenkovým destinacím. Je zároveň nejvodnatější a nejslunnější lokalitou Německa. Jen si představte více než 2000 jezer, které vás vyzývají ke koupání, rybaření, kanoistice, plachtění, jachtingu, jízdě na kajaku, pouštění draka a výletů na lodi.

Chaty Německa za perfektní ceny

Relaxujte u jezer a užívejte si příjemné chvíle s rodinou. Projděte mnohé národní parky pěšky anebo se projeďte na horském kole. Dopřejte si pokrmy z čerstvých ryb anebo delikatesy z udírny. Navštivte hanzovní města, obdivujte hrady, zámky a kláštery. Vystoupejte na rozhledny a pozorujte neodolatelnou krajinu, jak se patří. Meklenburská jezerní plošina patří k největší vodní ploše Evropy. Navštivte hanzovní města Wismar a Stralsund, které jsou zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nezapomeňte na národní parky a spanilé bloky přírody. Díky prázdninovým domům Německa se dotknete čisté přírody ukrývající unikátní faunu i floru. Cestujte s rodinou i s domácími mazlíčky!