Ubytování v Fischland-Darss-Zingst

Dovolená bez hranic na poloostrově Fischland-Darss-Zingst

Pobyt baltské pobřeží, dovolená v Německu

Písečné duny 14 metrů vysoké, labyrint kanálů a lagun, vzpomínky na staroslovanské osídlení či nekonečné možnosti k cyklistickým toulkám – to všechno a ještě mnohem více skýtá poloostrov Fischland-Darss-Zingst. Zkuste některou z našich vil s bazénem v Německu a připravte se na pobyt plný pohybu, památek, přírody a aktivně stráveného času. Poloostrov Fischland-Darss-Zingst zabírá prostor 50 kilometrů mezi městy Stralsund a Ribnitz-Damgarten ve spolkové zemi Meklenbursko-Přední Pomořansko. Na východu začíná nedaleko největšího německého ostrova Rujány a míří přímo na západ, aby se zhruba v polovině jeho orientace stočila k jihozápadu. U městečka Ostseebad Dierhagen se napojuje na severoněmeckou pevninu, od níž je jinak oddělen systémem vodních kanálů, nepřehledných mokřadů, zátok a blankytných lagun.

Prázdniny v rytmu sportu, romantiky a poznání

Zajistěte si rekreační dům v Německu a objevte úžasný region vymodelovaný k procházkám kouzelnou severskou přírodou, stopování místní prastaré historie a prohlídkám nejrůznějších turistických magnetů. K těm nejsilnějším se na poloostrovu Fischland-Darss-Zingst, pro nějž je typický tvar protáhlé pevninské kosy, řadí útesy u Ahrenshoopu či vlastivědné muzeum ve vesnici Prerow. Za vidění stojí maják Darsser Ort a za vyzkoušení písečné pláže Darss West Beach na severním pobřeží u konejšivě šumícího Baltu. Řada míst na Fischland-Darss-Zingst ostatně dříve byla ostrovy a dodnes se nachází pod úrovní mořské hladiny. Proto je chrání četné hráze a vybudované náspy, což umožňuje milovníkům cyklistiky bez problémů projezdit celý poloostrov. Využijte dovolené v Německu k pohybu na čerstvém vzduchu, k romantickým procházkám a k rozhledům na magický mořský obzor!

Cesty za lákadly podél břehů Baltu

Doslova pokladem poloostrova Fischland-Darss-Zingst je národní park Vorpommersche Boddenlandschaft s jedinečnými dunami, vzácnými sekvoji a další unikátní flórou i faunou. Až se dostatečně během ubytování v Německu pokocháte nádhernou krajinou, vyrazte do rázovitých městeček jako Wieck nebo Wustrow. Největší z nich, Ostseebad Zingst sevřený ze dvou stran vodním živlem, ukrývá přístav s potápěcí kapslí, novogotický chrám svatého Petra a Pavla či vykopávky slovanského hradu Hergesburg. K dalším zajímavým místům, na která se můžete ze svého prázdninového domu v Německu zajet podívat, patří Ribnitz-Damgarten s muzeem jantaru a Stralsund s oceánografickou expozicí. Pěkný Barth nabízí slovanské muzeum Vineta, klášter, gotický kostel a věž Dammtor. Za celodenní výlet stojí velkoměsto Rostock s gotickou katedrálou Panny Marie, renesančními měšťanskými domy a půvabnou rybářská čtvrtí Warnemünde.

Ostrov plný překvapení

Máte spadeno na dovolenou v Německu? Podlehněte rekreaci na jeho přilehlých ostrovech. Možná vás osloví úžasné rekreační domy Fischland-Darss-Zingst. Půvabná oblast je rájem letních radovánek v moři i na pevnině. Skočte za kouzelnými zážitky po hlavě a dostaňte se za milou relaxací. NOVASOL vám představuje své nejkrásnější prázdninové domy! Zastavte se a uvolněte se v malebném kraji. Díky NOVASOL si vyzkoušíte, jak je krásné být na dovolené u moře. Ať už se rozhodnete pro ubytování v soukromí na pláži anebo ve vnitrozemí, spokojenost je zaručena. Nebojte se dlouhého cestování a vyberte si lokalitu, která je blízko vašeho domova, ovšem v odlišné evropské zemi.

Upřednostněte komfortní apartmány

Přišel ten správný čas pro výběr letní dovolené. Ve Fischland-Darss-Zingst se nabažíte všeho potěšení. Poloostrov dlouhý 45 kilometrů leží na pobřeží Baltského moře mezi městy Rostock a Stralsund. Tyto ideální destinace slibují dokonalé vyhlídky pro přírodní i kulturní poznání. Těšte se na neodolatelné koupání v moři, divy přírody a perly historických měst. Půvabný Fischland-Darss-Zingst slibuje pestrou formu aktivního odpočinku. Úzký pruh území mezi mořem a pevninou nabitý plážemi, strmými břehy, zátokami, dunami, mokřinami a příjemnými místy pro koupání, je jednou z nejzajímavějších částí země. Není divu, že se zdejší krajina stala velkou inspirací pro malíře i básníky.

Cestujte do útulných letních domů Německa

Dovádějte na nekonečně dlouhých plážích s bílým pískem, procházejte se hustými lesy a loukami. Navštivte Ahrenshoop, pás nedotčené přírody mezi zálivem a mořem anebo Narozen, maličký lázeňský areál, který je vstupní branou do unikátního národního parku Boddenlandscape. V Zingst si užijete služby přímořského resortu a koupání na jedničku. Nejvýhodnější podmínky pro rekreaci s dětmi slibuje Prerow. Pláže dlouhé 5 kilometrů a široké 100 metrů vás příjemně naladí. Věnujte se vodním sportům, putujte kolem majáků, dopřejte si místní chutnou kuchyni, zúčastněte se festivalů, venkovních divadelních představení a výstav. Ubytování v soukromí Německa se pro vás stane osudným, neustále se budete do kouzelné krajiny vracet.