Ubytování na pobřeží Mecklenburgu

Vydejte se za skvosty pobřeží Meklenburska-Předního Pomořanska

Mezi ostrovem Usedom při východní hranici s Polskem a skvostným hansovním městem Lübeck na západě se rozprostírá 1 900 kilometrů okouzlujícího baltského pobřeží spolkové země Meklenbursko-Přední Pomořansko. Tato oblast právem patří k nejpopulárnějším relaxačním místům pro dovolenou na pobřeží Mecklenburgu, neboť disponuje jak přírodními krásami a výstavními plážemi, tak množstvím historických památek. Okázalé historické monumenty pobřeží Meklenburska-Předního Pomořanska jsou koncentrovány zejména v bývalých hanzovních přístavech a městech jako Rostock, Wismar a Stralsund. Nebývale prosperovala především s rozvojem obchodu od 14. a 15. století. Objednejte si prázdninový dům v Německu, abyste si mohli prohlédnout jejich UNESCEM chráněná středověká jádra představující vrchol německé gotické a renesanční architektury.

Odhalte během prázdnin tajemství severu Německa

Unikátní přírodní krásy můžete v rámci ubytování v Meklenbursku-Předním Pomořansku  Baltu v řadě chráněných území a národních parků. K největším lákadlům patří zejména okouzlující oblast křídových útesů v národním parku Jasmund na ostrově Rujána. Velice pěkné jsou i nádherné zalesněné hřebeny Kühlung, lemující Meklenburský záliv, nebo magická krajina Palingerského vřesoviště. Úchvatné pobřeží Meklenburska-Předního Pomořanska je nejen populárním centrem jachtingu a dalších vodních sportů, ale zejména skvělé turistiky a cyklistiky. Území romantických zátočin, útesů s majáky, přímořských slatin a lužních lesů tu protínají stovky kilometrů perfektně značených tras a cyklostezek. Udělejte si ze své vily s bazénem v Německu výlety vedoucí celým severem Německa až k Severnímu moři.

Na jedinečných výpravách za poznáním i relaxací

Objednejte si některý z našich rekreačních domů na pobřeží Mecklenburgu a ochutnejte jedinečnou atmosféru secese a až okázalé zhýralosti Belle époque v dodnes okouzlujících resortech, jež tu byly houfně budovány ve druhé polovině 19. století. Byl to důsledek rostoucího zájmu o mořskou rekreaci z průmyslového rozmachu bohatnoucího měšťanstva. Vskutku jedinečná jsou císařská lázeňská městečka jako Binz, Heiligendamm, Bansin, Ahlbeck, Binz nebo Heringsdorf. K dalším zajímavým místům, na která během putování z prázdninových bytů v Německu narazíte v oblasti pomořansko-meklenburského pobřeží, se řadí národní park Vorpommersche Boddenlandschaft. Je plný lagun, zátočin a ostrůvků, kde ročně nachází hnízdiště tisíce kusů chráněného evropského ptactva. Za vidění stojí taktéž jezerní Schwerin (Zvěřín) se zámkem, Holštýnská bránou a další památky Lübecku či starobylé centrum Barthu.

Země nekonečných jezer

Máte jasné plány pro letošní letní rekreaci anebo stále ještě tápete? Těžké rozhodování vám usnadní nabídky prázdninových domů na pobřeží Mecklenburgu od NOVASOL. Čekají na vás desítky příjemných chat, které jsou určeny pro celoroční odpočinek. Dovolená v Německu patří k nejžádanějším, proto si ji pečlivě vyberte a užívejte si každičký okamžik. Nemá cenu se s výběrem letošní prázdninové dovolené příliš trápit, když máte po ruce noblesní nabídky rekreačních objektů od NOVASOL. Prohlédněte si moderně vybavené útulné chaty a dopřejte svému tělu parádní relax. Ať už si vyberete letní domy u jezera anebo s vlastním bazénem, vždy máte zajištěnou elegantní zábavu.

Otevřete se klidnému ubytování v soukromí

Máte spadeno na odpočinek, klid, dosažitelnost sportovních a kulturních aktivit? Zajímejte se o chaty v Meklenbursku-Předním Pomořansku, které mají vše, co požadujete. Překrásná oblast je poseta jezery, nekonečnými plážemi, světovým kulturním dědictvím, velkolepou přírodou a lázeňskými městy. Asi hodinu jízdy autem od Baltského moře najdete tuto největší souvislou vodní plochu Střední Evropy. Pohlédněte na malá města, vesničky, hrady, zámky, meandry, panská stavení i impozantní přírodu Mecklenburg. Poblíž Baltu najdete Schwerinský zámek, který vám vyrazí dech. V jeho útrobách se konají festivaly, trhy a zámecké slavnosti. Ve Wismaru spatříte gotické kostely z pálených cihel a středověké uličky s hanzovními domy.

Získejte super ceny chalup Německa!

Sever Německa patří přírodním divům, které jsou k vidění v národním parku Předního Pomořanska, národního parku Jasmund a Müritz. Jezero Müritz je největším vnitrozemským jezerem. Jen si představte, jak se procházíte majestátnou přírodou kolem jezerních ploch a říčních toků. Pokud vás omrzí království jezer, namiřte si to k mořským vlnám a relaxujte na písečné pláži. Významnými historickými městy jsou také Rostock a Stralsund či Greiswald. Pokud máte v lásce lázeňské procedury, vydejte se k Baltskému moři. Přímořské lázně a písečné pláže k sobě vyloženě patří. Objednejte si rekreační domy v Německu a zažijte dovolenou jako z pohádky. Ať už se chystáte vyrazit s dětmi, rodinou, přáteli anebo domácím mazlíčkem, vždy si najdete svého favorita.