Prožijte všestrannou dovolenou na ostrově Poel

Pobyt baltské pobřeží, dovolená a ubytování v Německu

Meklenbursko-Přední Pomořansko, jedna ze třinácti spolkových zemí, je domovem pro množství míst, z pohledu masového turismu doposud neobjevených. Na jejich přitažlivosti a skryté kráse to však nic neubírá. Typickým příkladem je i menší ostrov Poel, na němž můžete prožít bezchybnou dovolenou v Německu. Preferujete-li magickou přírodu severní Evropy, fyzické aktivity a historická hansovní města, budete doslova nadšeni. Ostrov Poel, s nevýznamnou rozlohou 36 čtverečních kilometrů, se vynořuje z Baltského moře ve Wismarském zálivu u severního Německa. Dostanete se na něj po hlavní silnici z Neubukowa do Wismaru, odkud můžete dále vyrazit po dálnicích A14 a A20 až do Berlína nebo přístavního Hamburku. Velká část rekreačních domů v Německu se na tomto ostrově tvarovaného jako obří loupák nachází v okolí vísky Gollwitz. Co takhle zkusit odsud plavbu kolem ostrůvku Langenwerder do přístavního Reriku?

Památky, které musíte během pobytu v Německu vidět

Poel, na němž nabízíme pestré možnosti ubytování v Německu, je zmiňován již v arcibiskupském dokumentu z dvanáctého věku. Upomínkou na středověkou osadu Fährdorf jsou trosky hradních zdí u Kirchdorfu. V dalších stoletích sváděly o ostrov boje Prusko se Švédskem a až roku 1903 byl s konečnou platností začleněn do Meklenburska-Předních Pomořan. Památník ve Schwarzer Busch je němým svědectvím tragického potopení dopravní lodě Cap Arcona v závěru druhé světové války. Zbývající zajímavá místa největšího ostrovního sídla Kirchdorfu poznáte, pokud si zajistíte některou z našich vil s bazénem v Německu. Jedná se například o cihlový románský chrám, řazený svým vznikem do éry mezi lety 1210 a 1350. Kromě jeho zvonice a věže tu uvidíte časté bohoslužby, koncerty či společenské akce v čele s letním festivalem zasvěceným historickému Švédsku. Mnohá tajemství regionu odhaluje místní vlastivědné muzeum.

Vydejte se za krásou německých hansovních měst

Ze svého komfortního, plně vybaveného prázdninového domu v Německu se na ostrovu Poel v klidu vydáte na cyklistickou projížďku k dvojici lokálních majáků. Pěší výlet vás bezpečně zavede až k ošlehanému baltskému pobřeží a na koních se lze vydat k okrajům ornitologické rezervace v brakické laguně Fauler See-Rustwerder. Z přístavů Kirchdorf a Timmendorf není problém vypravit se za rybolovem, populární je jachting, ovšem taktéž kopaná, tenis nebo minigolf. Pravý golf si zahrajete v resortu Club Hohen Wieschendorf. Velkou předností ostrova Poel jsou příjemné a solidně vybavené pláže u Gollwitzu a Timmendorfu, přírodní písečné pláže Seedorf a Neuhof a nudistické eldorádo Wangern. Po takovém odpočinku jistě neodmítnete celodenní výlet za některou ze severoněmeckých turistických atrakcí, mezi něž se řadí hansovní Rostock, starobylý Lübeck nebo Zvěřín, fantasticky rozmístěný na několika blankytných jezerech.

Drahokam Baltského moře

Nevzdávejte se naděje na nezapomenutelnou rekreaci. Nevíte si rady, kam letos vyrazit? Dejte přednost dovolené v Německu a vezměte to pěkně od podlahy. Žhavým želízkem v ohni jsou prázdninové domy Poel, které skýtají pohodlí pro ničím nerušené okamžiky. Vydejte se po stopách historie, kultury, přírody a wellness pohody. Cestujete s domácím mazlíčkem? Díky letním chatám od NOVASOL si dopřejete dovolenou i se svým psem. Sledujte objekty označené PET či PET FRIENDLY a máte před sebou unikátní relaxaci v kompletní sestavě rodiny. Podívejte se na pláže přátelské ke čtyřnohým mazlíčkům a těšte se zábavě v kruhu rodiny.

Pohodlné letní domy mají šmrnc

Zaměřte se na své fantazie a dopřejte si rekreační domy Poel. Ostrov ležící v Baltském moři splní sen o nepopsatelně božské dovolené. Slibuje ohromné množství sportovních činností ve vodě i na suchu, wellness radovánky, delikatesní kulinářské dobroty, koupání v čistém moři, procházky po písečných plážích a romantiku ve dvou. Na ostrově Poel si oblíbíte prázdninové domy v rekreačním parku v Gollwitz. Luxusní apartmány poskytují útočiště pro 2, 4, a 6 osob. Pyšní se moderním zařízením a vzdáleností od moře jen 200 metrů. Jen si představte, jak relaxujete na dechberoucí pláži Baltského moře. Tato lokalita je atraktivní pro rodiny s malými děti. Disponuje mělkým mořem a noblesní kvalitou vody.

Wellness apartmány Německa mají spoustu výhod

Jste rozhodnuti pro odpočinkovou relaxaci ve dvou anebo příjemnou dovolenou v rytmu sportu? V obou případech uspějete. Famózní letní domy Gollwitz najdete nedaleko písečných pláží a navíc jsou vybaveny saunou. Vychutnávejte si masáže, cyklistiku, surfování, plachtění, jízdu na vodních lyžích i celodenní výlety do přilehlého Wismaru, Schwerin či Rostocku. Toužíte po rodinné dovolené se zvířecím miláčkem? Podívejte se na fantastické ubytování Německa a vyhledejte ideální lokalitu pro svého pejska. Upřednostněte půvaby překrásného ostrova Poel a už nebudete chtít nikdy cestovat jinam. Zde je všechno, co potřebujete k absolutní spokojenosti.