Zážitková dovolená na ostrově Usedom

Dovolená a ubytování v Německu

Máte vysněné místo vaší dovolené? Už se vám nechce mačkat na pláži a čekat dlouhé kolony na dálnici? Zajistěte si klidnou a pohodovou dovolenou v Německu na ostrově Usedom na pláži v rekreačních chatách v Německu. U pobřeží Baltského moře leží pohádkový ostrov s písečnými čistými plážemi, nedotčenou přírodou a historickými perlami. Celá rozloha ostrova ležícího v Polsku a Německu skýtá 445 kilometrů čtverečných. Větší část, 373 kilometrů čtverečných leží v Německu a právě zde se nacházejí dechberoucí místa, lesy, pastviny, pláže jako malované, malebné chaloupky, wellness atrakce a radovánky pro děti dospělé.

Seznamte se s přitažlivými apartmány

S větrem jako o závod a příjemnými slunečními paprsky poznáte relaxační služby a dech osvěžujících vln. Tady se nebudete potit ve vlastní šťávě. Moře dosahuje v létě dokonalých 21 stupňů Celsia. Procházkou borovými a jehličnatými lesy s neokázalou svěžestí se dostanete na fantastické pláže. Zarezervujte si včas své ubytování v Německu. Zprvu studené Baltské moře se odvděčí pěnivými vlnami a dopřeje tělu ojedinělou masáž. Klidně můžete sedět na pláži, pokukovat na děti, jak skotačí v mělkých vodách a louskat knížku. Vezměte si s sebou horské kolo a po celou dobu rekreace ho nepustíte z ruky. Stezky ostrova Usedom jsou vhodné pro malé děti i zkušené jezdce.

Získejte z ubytování v soukromí maximum

Odhalte krásu přímořský lázní Bansin s předlouhou promenádou, resortem architektury, vilkami, kostelem Waldkirche a malou ZOO. Císařské lázně Ahlbeck najdete při polské hranici. Navštivte koupaliště Ostseetherme, významný kostel, park s pomníkem obětem fašismu, pěkné molo a sportovní kluby. V Zinnowitz si oddechněte u moře a zajděte si na koktejl v plážovém baru. Sportovně zdatné osloví potápění, jízda na koni, rybolov, dobrodružné výlety po přírodě, golf a windsurfing. Milovníci historie a kultury ochutnají muzea, galerie, koncerty, festivaly, divadla. Ubytování v Německu v rekreačních chatách Usedomu zláká lenošením na lehátku na pláži, masážemi, saunou a nakupováním.