Chaty a chalupy na Usedom

Na Usedomu ucítíte vítr v zádech

Pobyt přední Pomořansko, ubytování Německo

Jezdíte prstem po mapě evropských míst a představujete si dokonalou souhru perfektního koupání, sportovních aktivit, historických klenotů, rytmu hudby a dobrého jídla? Těmito otázkami jste si odpověděli sami. Dovolená na ostrově Usedom splňuje všechny vaše požadavky. Ubytování v apartmánech v Německu na pláži zajistí nezapomenutelné chvíle pro celou vaši rodinu. Ostrov ležící v Baltském moři u hranice Polska a Německa oplývá obrovskou rozlohou 445 kilometrů čtverečných. Najdete zde panenskou přírodu, louky, lesy, pláně, bílé pláže, svěží vítr a příjemné teploty. Naprostý poklad pro sportovní i rodinnou pohodu a všechny generace v období prázdninových dnů.

Zajistěte si apartmány včas!

  • Prahnete po koupání v mořské vodě maximálních letních teplot kolem 21 stupňů Celsia? Utužte si svá těla v počátku až příliš osvěžující vodě a vlnách. Zde se nebudete s nikým mačkat a nikdo vám nebude brát vaše soukromí. Obdivujte windsurfing, surfování anebo si sporty sami vyzkoušejte. Romantiku zajistí vyjížďka na výletní lodi.
  • Usedom hraje do noty všem zapáleným cyklistům. Snadnější stezky ocení zejména děti a starší turisté. Náročné cyklotrasy zdolají s vervou zkušení sportovci. Dovolenou v Německu zpříjemní jízda na koni, stavění hradů z písku a plážové sporty. Nemusíte se bát úmorných veder, i když může teplota atakovat třicítku. Přímořský vzduch je jako stvořený pro léčivé a wellness pobyty.

Zůstaňte v rekreačních domech Německa

  • Odreagujte se v nejznámějších letoviscích Bansin, Ahlberg anebo Zinnowitz. Čekají na vás komfortní služby a historická pastva pro oči. Navštivte i festivaly, kulturní a sportovní akce, kterých se zde určitě nabažíte. Klání v plážovém volejbalu a fotbalu, tenisové mače, letní festivaly hudby či golfové turnaje.
  • Letní a wellness ukojení vás omámí v severních letoviscích Karlshagen, Zinnowitz a Trassenheide. Pláže oceněné Modrou vlajkou nepotřebují komentář. Odpočívejte v rekreačních bytech v Německu a konečně se uvolněte.