Rekreační domy na ostrově Usedom

Rodinná rekreace na ostrově Usedom

Ubytování v soukromí v Německu

Toužíte po odpočinku u Baltského moře? Zvolte dovolenou v Německu a dopřejte se komfort apartmánů v Německu. Toulejte se po bílých plážích a poslouchejte šum mořských vln. Nechte se unášet vlnou zajímavé historie, odhalte místní kulturu a rozpumpujte svá těla na horském na kole na perfektně značených cyklostezkách. To vše vám dopřeje dovolená na ostrově u pobřeží Baltského moře. Leží při hranicích Polska Německa. Určitě vás uchvátí architektura a služby v malebných městech. Navštivte kdysi rybářskou vesnici Peenemünde, zcela vás pohltí centrum technologických objevů. Pobavit se můžete na Usedom Music festivalu a v Muzeu hraček. Populární jsou i výlety trajektem.

Uklidněte se v prázdninových domech

Prázdninové domy a ubytování v Německu

Rodinná dovolená v Německu s mnoha pozitivy, to je KarlHagen. Ráj plavců, rekreantů a sportovců. Zde se ohřeje v teplých proudech Baltu jako nikde jinde. Prvních 100 metrů slibuje mělký břeh a příjemné teploty. Tato destinace je v oblibě malých dětí a seniorů. Nejmenší turisté mohou navštívit Pohádkový les, velké hřiště s mnoha atrakcemi. Přímořské letovisko, přístav KarlHagen, vybízí k pohledu na luxusní jachty a k chutné večeři. Na talíři se vám objeví čerstvá specialita z ryb. Koná se tu i největší volejbalový turnaj na světě, vždy v srpnu. Pobavíte se na hudebních párty a diskotékách. Výlet lodí doladí romantickou atmosféru. Ostrov Usedom myslí na zábavu pro všechny generace.

Relaxace v přepychových prázdninových domech Německa

S historickými monumenty se setkáte v Zinnowitz. Projdete si přímořské letovisko s kavárnami, cukrárnami a obchůdky. Písečná pláž s bezbariérovým vstupem, plavecký areál i dětské atrakce dají vašemu odpočinku směr pohodlí. V Jachtovém klubu si osvojíte kurzy plachtění. Vineta Festival, divadelní představení, potápění a nekonečné pohledy do dálky z mola utkví v paměti. Dokonalou písečnou pláž dlouhou 3, 9 kilometrů najdete v Trassenheide. Ohromí bezbariérový přístup a mělké vody. Projdete se po plážové promenádě s rodinou i svým psem. Bezkonkurenční ubytování v Německu je vyladěno komfortními gastronomickými i wellness službami.