Ubytování v Meklenbursku-Předním Pomořansku

Základní taháky regionu Meklenbursko-Přední Pomořansko, je jich dost

Pozoruhodný kraj Meklenbursko-Přední Pomořansko je jednou z 16 spolkových zemí Německa. Rozkládá se v jeho severní části, kde jej ohraničuje nespoutaný Balt, z jihu kraje Braniborsko a Dolní Sasko, východní hranici má se Šlesvickem-Holštýnskem a západní s nekonečným Polskem. Zajistěte si rekreační byt v Německu v okolí okouzlujícího a starobylého Schwerinu, regionální metropoli. Největším lákadlem Meklenburska-Předního Pomořanska je jeho magická příroda. V Baltském moři se například pokocháte na slavném ostrově Rujána známými bílými útesy Národního parku Jasmund. V srdci kraje objevíte během své dovolené v Německu mimořádně malebnou oblast jezer, rozkvetlých luk, majestátních kopců a hustých lesů zvanou Meklenburské Švýcarsko.

Zvěřínské a rostocké chuťovky

Rezervujte si některý z našich pohodlně zařízených apartmánů v Německu a objevte Schwerin (česky též Zvěřín), velkolepé hlavní město Meklenburska-Předního Pomořanska, často přezdívané „Benátky severu“. Rozprostírá se na ostrovech stejnojmenného jezera a je protkáno vodními kanály. Tato úchvatná aglomerace zde stojí již téměř 900 let a mezi jejími nepřebernými historickými památkami vyniká zejména pohádkový neorenesanční zámek s barokními zahradami. Neméně působivým zážitkem může být i prohlídka výstavních hansovních měst Wismar a Stralsund, jejichž renesanční jádra jsou právem pod ochranou UNESCA. Ocitnete-li se v Pomořansku v rámci ubytování v Německu na pobřeží Baltského moře, neváhejte nasát jedinečnou atmosféru císařských lázeňských letovisek z období rozkvětu turistického ruchu v 19. století jako Bansin, Heringsdorf nebo Ahlbeck.

Užijte si prázdniny, Německo vás vítá

Vyzkoušejte naše prázdninové domy v Německu a během pobytu v Meklenbursku rozhodně navštivte i jeho obchodní a průmyslové srdce, nádherný přístav Rostock. Okouzlí vás tu rozlehlá rekreační čtvrť Warnemünde, ohromí pompézní katedrála Svaté Marie z roku 1365 a uchvátí středověké centrum s výstavními měšťanskými domy z patnáctého století. Meklenbursko-Přední Pomořansko vás omámí ohromným počtem jezer zahrnujících Plauer see či Kummerower s bohatým sportovním vyžitím. Teterow ukrývá Rostockou bránu, novoklasicistní nádraží a svatostánek svatého Petra a Pavla, Neubrandenburgu se říká „město čtyř bran“. Velice pěkný je též Malchow s větrným mlýnem a zvedacím mostem, gotický Demmin i Anklam.