search

Dovolená na ostrově Usedom

Ostrov Usedom splní vaše dovolenkové sny

Pobyt Meklenbursko-Přední Pomořansko, chaty Německo  

Zachraňte své touhy o dokonalé dovolené v Německu a rozhodněte se pro parádní ubytování v Meklenbursku-Předním Pomořansku na ostrově Usedom. Pobřežní ostrov ležící v Baltském moři při hranici Polska a Německa. Členitost pobřeží dominuje desítkami poloostrovů. Západní strana ostrova je od pevniny oddělena úžinou Peenestrom, jižně pak Štětínským zálivem. Jeho obdivuhodná rozloha činí 445 kilometrů čtverečných. Polská část měří 72 kilometrů čtverečných a německá strana naopak 373 kilometrů čtverečných. Nejvyšší vrchol ostrova je Golm ležící blízko německých hranic. Jeho nadmořská výška dosahuje pouhých 59 metrů.

Vyberte si příjemné ubytování

Oblast zeleného ostrova s bílými plážemi omývaného svůdným Baltským mořem vybízí k letním radovánkám ve vodě i na pevnině. Ať už vybíráte rekreaci v rodinném tempu či sportovní relaxaci, zde si přijdete na své. Čekají vás borové lesy, 150 kilometrů cyklostezek, osvěžující koupání, okouzlující příroda a dostupné ceny. Zarezervujte si včas své ubytování na ostrově Usedom. Dobijte své baterky na plážích a v lázních na severu ostrova Usedom. Navštivte letoviska Zempin, Loddin, Koserow, Uckeritz a vyzkoušejte si jantarové vany, které vás báječně uvolní. Nabažíte se i ruchu měst, ale nakonec zakotvíte ve starých romantických rybářských vesnicích. Naučíte se surfovat, projedete se na výletní lodi, vychutnáte idylku u rybaření a projdete nedotčenou přírodu.

Parádní apartmány ostrova Usedom

Přímořské zdravotní lázně Ahlberg, Heringsdorf a Bansin se nacházejí na nejdelší promenádě Evropy, dlouhé 8, 5 kilometrů. Na bílých písečných plážích můžete stavit hrady s písku, vyzkoušet windsurfing, pouštět draka, plavat anebo si vyjed na loďce. Kulturně založení turisté ocení hudební festivaly, nejoblíbenější z nich Usedom Jazztage. Navštivte bránu na ostrov, Wolgast. Rekreační domy v Meklenbursku-Předním Pomořansku skýtají klid a pohodu rodinné dovolené v Szczecin Lagoon. Inspirujte se v muzeích a na výstavách architekturou v Zinnowitz. Pobřežní a vnitrozemské vody se pyšní oceněním Modré vlajky. Rozhodněte se pro letní rekreaci s tradicí delší než 160 let.