search

Dovolená v Zinnowitz

Přímořské letovisko Zinnowitz uchvátí

Zvolte luxusní dovolenou v prázdninových chatách na ostrově Usedom a oživte své smysly v lázeňském a relaxačním resortu města Zinnowitz. Nejenže si báječně odpočinete, ale poznáte místní historii a půvaby Baltského moře.

Seznamte se s centrem letních dovolené v Německu pro malé i velké turisty. Místní pláže vyhovují i handicapovaným osobám. Mělký vstup do moře také ocení rodiče malých dětí. Toto místo láká návštěvníky svou ideální polohou a příjemným klima bez hrůzostrašných veder již 160 let.

Zapomeňte na chmury v přepychových apartmánech

Severní část ostia Usedom patří tomuto městu odjakživa. Zastavte se v lůně nedotčené přírody, na nekonečně dlouhých plážích s lákadly pro děti i dospělé. Naberte síly v lázeňských procedurách, v koktejlovém baru, na skluzavkách anebo při masáži. Svaly protáhněte v plaveckém areálu, kde se snoubí mořské vody, sauna a solanky termálních pramenů.

Hlavně doma nenechejte župan a chuť relaxovat. Zinnowitz je starý 706 let. Patří mezi nejluxusnější přímořská letoviska Usedomu. Na plážích obklopených buky, duby a jehličnatými lesy získáte přirozený stín. Sport a wellnes služby na jednom místě v dostupných cenách jistě oslní vaše smysly.

Dopřejte si pohodlí prázdninových chat

Obdivovat budete zdejší památky architektury. Zdejší zajímavosti poznáte v muzeum Zinnowitz a Kunsthausu Villa Meyer, kde se konají výstavy a koncerty. Pěkný pohled slibuje novogotická cihlová stavba. Pro chodce a cyklisty je vyhrazena plážová promenáda obehnaná překrásnými vilkami. Procházka po molu splní představy pro zamilované a romantiky. Odvážní ocení Tauchgondel, kapsli potápění.

Okolí města je senzační pro pěší turistiku a jízdu na kole. Spatříte rybáře při lovu ryb a projdete se pestrým stromořadím. Cyklistické stezky patří zkušeným sportovcům i malým dětem s maminkami. Ubytování v soukromí Usedomu se postará o prima dovolenou všech generací.