Rekreační domy v Německu

Proč jet na dovolenou do Německa?

Jen kousek od přírody a perel historie!

Říkáte si, že je tato země příliš obyčejná? To jste na omylu. Německo je prošpikováno šperky architektury, pozoruhodnostmi přírody a nevšedními místy k navštívení. Na své si zde přijdou rodiny s malými dětmi, zamilované páry, senioři i sportovní nadšenci. Ať už se vám líbí zimní či letní dovolená Německo, máte zelenou. Zábava na vás čeká na Octoberfestu, kde si vychutnáte sklenici hořkého moku, okusíte buřty, klobásy a spatříte slavnostní příchod hostinských a průvod bavorských krojů. Jakmile vstoupíte do Berlína, ohromí vás moderní architektura i prastaré památky. Ve městě Rothenburg se vrátíte do dob dávno minulých a projdete se kolem kašen, věží a starobylých domů. Díky ubytování Německa poznáte místo, kde pobýval velikán Beethoven, a navštívíte stylové noční kluby, kde to žije až do rána. Za romantikou lze vyrazit do zámku Neuschwanstein v Bavorsku anebo do středověkého hradu Eltz. Určitě vás potěší, že se zde odehrávají paranormální jevy. Hororová atmosféra vládne na hradě Frankenstein u Frankfurtu.

Kam vyrazit na dovolené v Německu?

V zimě musíte navštívit vánoční trhy v Drážďanech a Norimberku, které jsou vyhlášené po celém světě. Nevšední zážitek slibuje katedrála sv. Petra v Kolíně nad Rýnem, kde jsou prý domnělé ostatky Tří králů. Je zajímavé, že její výstavba trvala na 632 let! Dovolená v Německu vás zavede i k Berlínské zdi, jež je symbolem svobody a demokracie anebo k pěknému putování po obchodní stezce městy Würzburg, Weikerheim, Creglingr či Neuschwanstein Füssen. V bavorském Fussenu budete nadšeni z vodopádů a jezer i ze soutěsky řeky Lech. Populárním rekreačním místem je Bodamské jezero, které je obehnané Alpami. Skvělým tipem na výlet je Scwarzwald s pramenem řeky Dunaj. Vily s bazénem Německa osloví i díky blízkosti města Dachau, kde je možné navštívit bývalý koncentrační tábor. Pokud cestujete s dětmi, zavítejte do Legolandu u města Ulm. Nesmíte minout ani zámek Heidelberg, Loreley ve Středním Porýní, hrad Merrsburg, Europa Park v Rustu a Muzejní ostrov v Berlíně.

Kde jsou luxusní apartmány Německo?

Díky komfortnímu ubytování od NOVASOL zažijete nezapomenutelnou rekreaci na ostrovech, které se pyšní plážemi s jemným pískem a mírným vstupem do moře, nádhernými perlami architektury a nezaměnitelnou přírodou. Dovolená v Německu na ostrovech Rujána, Sylt či Poel má velký potenciál a je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi, aktivní seniory i milovníky vodních sportů. Na první pohled ohromí wattové čili mělčinové moře, které je rekreačním resortem i domovinou mnoha druhů ptáků a živočichů. Na východofríském ostrově Usedom si užijete písečné pláže, kde je možné koupání, windsurfing, rybaření, pouštění draka i stavění hradů z písku. Apartmány Německa od NOVASOL se nacházejí nedaleko rybářských restaurací, tam ochutnáte delikatesy z čerstvých mořských plodů. Rujána je posledním místem, kde uznávají slovanského boha Svantovíta a dominuje NP Jasmund s křídovými skalami. Usedom má členité pobřeží a lze vyrazit na plavbu kolem okolních ostrůvků. Oblíbené relaxační místo, ostrov Poel, uchvátí dech beroucími plážemi a ohromným majákem.

Vydejte se na dovolenou do Německa s NOVASOL! Komfortní apartmány, Berlínská zeď, zámek Neuschwanstein, Ďáblova jeskyně u Pottensteinu, Legoland, Tropical Island a koupání na Rujáně!

 

Dovolená v Německu

K našim sousedům jezdíváme velmi často pouze na jednodenní výlety, ale Německo má mnoho co nabídnout.

Dovolená v Německu může být úžasná a přesto uplně jiná než u nás. Pokud nechcete zůstat nikde ve vnitrozemí a užívat si krásné přírodní rezervace a parky, kde se dá podniknout mnoho cyklistických výletů, ale i třeba pěších túr, určitě by Vás mohla zajímat například dovolená na pobřeží Baltského moře.

Málokdo si uvědomuje, že v Německu je mnoho překrásných písčito-travnatých pláží, ale například Vaši rodiče si ještě vzpomenou.

Rekreační domy a apartmány v Německu

Ubytování v Německu

Společnost NOVASOL si pro Vás připravila nabídku rekreačních domů v Durynsku, ale i rekreačních bytů v Sasku a apartmánů u Bodamského jezera, ve kterých zažijete překrásné pohodlí a zapomenete na všechny starosti všedních dní. Jak už jsme zmínili pobřeží Baltského a Severního moře, mezi nejpopulárnější vyhledávané destinace zde patří rozhodně Meklenbursko, kde najdete i ubytování na Rujáně, ale můžete se podívat i na Insel Poel (ostrov Poel), Priwall a do dalších zajímavých destinací.

Rekreační domy a apartmány v Německu

Akvaparky v Německu

V Německu se nachází spoustu zábavních parků a také akvaparků a tím nejznámějším je Tropical Islands, často také nazývaný jako tropický ostrov Německo. Pojeďte s námi do areálu Tropical Island. Ubytujte se v Tropical Islands a získejte tak vstupenky zdarma pro všechny spolucestující na celý pobyt. Do akvaparku to máte kousíček pěšky, náš rekreační park se totiž nachází hned vedle budovy střediska tropického ráje, takže když si budete chtít užít vodní radovánky či saunový svět, můžete jít dovnitř do areálu a to kdykoliv po celý den.

A až příjde na řadu oddych a klid, můžete jít jednoduše do Vašeho pronajatého rekreačního domu Tropical Islands, uvařit si s rodinou či přáteli něco dobrého a dívat se třeba na oblíbený film. V létě zde můžete i grilovat. Dovolená v Německu Vás jistě nezklame.

Dovolená v Tropical Islands

Eurovíkend v Berlíně

Že jste tam ještě nebyli? Zarezervujte si svůj autobus Praha – Berlín už teď a vyberte si u nás vhodné ubytování v Německu, nejčastěji v soukromých bytech a CITY apartmánech v Berlíně přímo v centru, pro milovníky přírody i na okraji Berlína a pro velké skupiny máme v nabídce i rekreační domy, a vyražte do této metropole.

Památky v Berlíně jsou překrásné a i Vám se město určitě zalíbí. Pokud nejste jen milovníci kultury, ale i rádi nakupujete, je pro Vás Berlín jako stvořený. Seženete tu nejmodernější oblečení, levnou a kvalitní elektroniku a také skvělé jídlo.