Ubytování v soukromí v Německu

Šlesvicko-Holštýnsko je natolik rozlehlou a rozmanitou zemí, že není snadné sestavit přehled nejzajímavějších měst a pamětihodností. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu. V první řadě se určitě musíme zmínit o nádherných městech. Ale i příroda je natolik atraktivní a rozmanitá, že jí nelze opomenout. V nejsevernější Spolkové zemi Německa se samozřejmě nachází i celá řada zábavních parků nebo parků tématicky založených, široká je i nabídka muzeí a akcí. Určitě velmi rychle zjistíte, že nabídka je skutečně obrovská.

Hlavní město spolkové země Šlesvicko-Holštýnsko-Kiel

Dovolená a pobyt v Německu

Hlavní město Kiel nabízí přímořskou rozmanitost: nákupy v centru města, toulky podél přístavů s jachtami, putování po rozlehlých plážích nebo pozorování oceánských obrů - lodí v kanálu mezi Severním a Baltským mořem. Kielský týden je největším zážitkem sportovního jachtingu na světě a největší letní slavností na severu Evropy. Co si od ubytování v Německu přát víc?

Hanzovní město Lübeck

Na každém kroku je v Lübecku, bývalém Králi hanzy, vidět jeho velká minulost coby Svobodné říšské a hanzovní město. Staré město obklopené vodou je i dnes působivým obrazem středověké cihlové gotiky. Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.

Majestátní měšťanské domy a kostely z pálených cihel v Lübecku patří k světovému kulturnímu dědictví UNESCO. Lübeck je městem Mannů, marcipánu a kostela Panny Marie, který je třetím největším kostelem v Německu.

Marcipán je obchodní značkou města a určitě jeden z nejlepších na celém světě. Dům Buddenbrooků nabízí výstavu o životě a dílech Heinricha a Thomase Manna, kteří patří k nejvýznamnějším spisovatelům 20. století.

Doporučujeme výlety do výstředně elegantních mořských lázní Travemünde, k jezerům kolem Lauenburgu a do Holštýnského Švýcarska.

Friedrichstadt

Město Friedrichstadt založené v roce 1621 vévodou Friedrichem III. a Holanďany, Vás okouzlí svými grachty - splavnými kanály - a malebnou kulisou. Historická část starého města se skládá téměř výhradně z poschoďových domů se štítem obráceným do ulice, jak je znáte z Amsterodamu. Výletní lodičky nabízejí působivou plavbu nádherným panoramatem města. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou ve Finsku.

Flensburg: Flensburg leží na severu Německa na hranici s Dánskem. Je to veselé kopcovité město, každá ulice zde nabízí překvapující pohled na mořskou zátoku a jachty. Flensburg nabízí nejen krásné fasády a historické staré město, nýbrž i mnoho kultury a dobré možnosti pro nákupy.

Hanzovní Park-čistý adrenalin s výhledem na moře

Něco pro všechny, kdo rádi vidí svět z velké výšky! Z Torre del Mar, nejvyššího řetízkového kolotoče na světě, je pohled na Lübecký záliv něco mimořádného. Zarezervujte si ubytování v soukromí v Německu.

V závratné výšce děláte horizontální letecký looping rychlostí kolem 70 km/h! A to je jen jedna z více než 35 atrakcí Hansaparku u Lübecku. Neobvykle obrovská je i nabídka jiných atrakcí: hosty okouzlí veselá show lvounů hřívnatých a největší a nejúspěšnější varietní divadlo v severním Německu.

Pirátské moře v Büsumu

Kdo někdy nesnil o tom, že zažije skutečné dobrodružství s piráty? V Moři pirátů v Büsumu se sny stávají skutečností: zatímco návštěvníci toužící po slunci se povalují na pláži Takka-Tukka, mohou dobrodružnější povahy zdolávat vodní skluzavku Long-John-Silver nebo se v bazénu se slanou vodou vrhnout do umělého příboje Severního moře. Během dovolené v Německu se rozhodně nebudete nudit.

Muzeum Vikingů Haithabu

Muzeum se nachází v bezprostřední blízkosti jednoho z nejvýznamnějšího osídlení Vikingů v Severní Evropě. Sbírka skanzenu zahrnuje i královskou loď z přístavu v Haithabu. Dovolená v Německu je záruka skvělého zážitku pro každého.

Muzejní hora Flensburg: Obě muzejní budovy, které se nachází na vyvýšenině nad městským divadlem, nabízejí obsáhlý náhled do dějin umění i kultury v tomto regionu Šlesvicka od 13. do 20. století.