search

Dovolená na ostrově Sylt

Dovolená v rekreačních domech a chatách na ostrově Sylt

Rekreační byty v Německu

  • Ostrov Sylt je nejen ostrovem s léčebným podnebím a půvabným zemědělským venkovem. Mnozí návštěvníci mluví také o silné životní síle, která je provází nejen celou dovolenou v Německu, ale pevně je objímá ještě dlouho poté.
  • Pokud si chcete vychutnat opravdovou idylu a tradici ostrova, pronajměte si jeden z rekreačních domů v Německu na ostrově Sylt od společnosti NOVASOL.

Německý ostrov Sylt oplývá krásou a pohodou

Rekreační domy a ubytování v Německu

Patříte-li k milovníkům luxusu a zároveň jedinečné přírody, rozhodně byste si neměli nechat ujít návštěvu Syltu, nejsevernějšího a čtvrtého největšího ostrova Německa. Na ploše zhruba stovky kilometrů čtverečních si plně užijete půvabný zemědělský venkov spojený s komfortem a energií, která prostoupí celým vaším tělem. Dovolená v Německu se stane zážitkem, jaký byste možná od této země vůbec nečekali. Malebný Sylt, součást Fríských ostrovů, patří ke spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko a s pevninou je propojen sypanou Hindenburgovou hrází. Vyhledávanou turistickou destinací se stal především díky specifickému podnebí a osobitému prostředí. Pronajměte si na severu Německa rekreační chatu a užijete si na 40 kilometrů sněhově bílých písečných pláží, větrem vytvarované duny a zářící majáky. Vody moře jsou krásně čisté a na maximální pořádek si potrpí i obyvatelé Syltu.

Křížem, krážem Syltem

Stačí se ubytovat v Německu, v rekreačním domě na Syltu, a pak už si jen najít to své, po čem toužíte. Najdete zde bohatou nabídku vodních sportů, můžete rybařit, projet se na kole nebo na koni, zahrát si golf či tenis, vyrazit do lázní, na jógu a do wellness centra. Na nejmenší čekají zážitková centra a nejrůznější dětské animace. Rekreační domy v Německu jsou rozesety mezi mírnými pahorky, z nichž se můžete vydat i za kulturou. Ostrov je vyhledávaným místem spisovatelů, herců, zpěváků či básníků. Za návštěvu určitě stojí Sylter museum zachycující vývoj ostrova, Salon.Budersand, v němž si můžete poslechnout živou hudbu či různé kostely s překrásnými zvuky zvonů.

Pochutnejte si na syltských ústřicích

Kromě jedinečné přírody si během dovolené na Syltu pochutnáte také na špičkové gastronomii. Obzvláště vyhledávané jsou místní ústřice. Čerstvé maso lehce obalené v trojobalu a doplněné zelnou omáčkou se šampaňským rozhodně nenechá vaše chuťové buňky bez odezvy. Hledáte-li apartmán v Německu, pak se určitě rozhodněte pro ostrov Sylt. Obzvláště typické pro Sylt jsou domky se slámovou střechou. Najdete tu všechny potřebné služby a jedinečné prostředí. A každé jaro se koná Sylt Art Festival, v letních měsících si nenechte ujít jedinečný cirkus, v zimě gurmánský festival.

Dovolená v rekreačních domech na svěžím ostrově Sylt

Co je tak výjimečného na Syltu? Hned jak přijedete na ostrov, uchvátí vás větrem vytvarované duny, dlouhé písečné pláže s oblíbenými plážovými budkami, již z dálky svítící majáky a spousta typických domků se slaměnými střechami, které jsou rozesety mezi mírnými pahorky. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu. A mezi těmito domy se samozřejmě nachází také NOVASOL rekreační domy a chaty na ostrově Sylt s kompletním zařízením pro všechny milovníky tohoto krásného ostrova.

Rekreační domy na Syltu

Pod slámou se na ostrově Sylt bydlí nejlépe... Naše komfortně zařízené rekreační domky s typickou slaměnou střechou leží mezi písečnými dunami na ostrově Sylt. Sauna, krb a další nezbytné vybavení je ideální volbou pro všechny milovníky spokojené dovolené na Syltu. Rodinná dovolená v Německu je přímo nabitá skvělými zážitky. Za špatného počasí si stačí zatopit v krbu a otevřít dobrou knihu, v létě se na terase budete kochat nádherným výhledem na Baltské moře a okolní krajinu. Ve dvojdomcích na Syltu (DST001 a DST002) pro 4 osoby se v hezkém obývacím pokoji, v kuchyni s jídelním koutem a ve 2 resp. 3 ložnicích a ve 3 koupelnách nabízí dostatek místa pro spokojenou dovolenou.