search

Dovolená v Schönhagen

Dovolená snů na pobřeží Baltského moře

Prázdninové domy v Německu

Neustále se nemůžete rozhodnout, kam letos vyrazit na letní rekreaci? Prohlédněte si unikátní ubytování v soukromí na dovolené u Baltu v Německu, které je dosažitelným cílem. Žhavým tipem jsou rekreační domy v Schönhagen u Baltského moře, který se pyšní moderním vybavením, vlastním bazénem, saunou a blízkou vzdáleností od pláže. Udělejte si při výběru dovolené v Meklenbursku-Předním Pomořansku pořádek a projděte si veškeré nabídky prázdninových objektů NOVASOL. Nemusíte se dlouho rozhodovat, všechny možnosti ubytování jsou naprosto bezkonkurenční. Zvolte si pobyt po Evropě a dopřejte si k němu výjimečný letní pronájem. Určitě se vám bude líbit luxus, komfort a přepych.

Letní domy v plné své kráse

Pobyt Šlesvicko-Holštýnsko, ubytování Německo

Vsaďte na dlouholeté zkušenosti odborník NOVASOL a vyzkoušejte dovolenou v Německu. Slibným začátkem jsou pronájmy Schönhagen při pobřeží Baltského moře. Počítejte se zastoupením čisté přírody, impozantního koupání, vodních sportů a historických divů. Pláže dominují jemným bílým pískem a jsou dlouhé téměř kilometr. Naplánujte si dovolenou u Baltu v Německu a máte před sebou nekonečné formy zábavy pro všechny generace. Oblast je ideální pro pobyt rodin s malými dětmi, zamilované páry, snoubence, starší turisty i sportovní nadšence. Podívejte se, zda můžete strávit dovolenou i se svým čtyřnohým mazlíčkem, v mnoha místech je to dovoleno!

Chalupy Německa vám dopřejí soukromí

Kdo by odolal lenošení na pláži s bílým pískem, která rovněž slibuje skvělé místo pro stavění hradů z písku a sportovní aktivity. Mírný vstup do moře hraje do noty malým dětem a neplavcům. Také nudisti si přijdou na své! Stačí namířit do speciální části, kde mají nudisti zelenou! Vykouzlete si cenově dostupnou relaxaci, která se nachází velmi blízko vašeho domova a přitom v jiné zemi. Otevřete se přírodním a kulturním památkám Šlesvicko-Holštýnska a čerpejte energii na maximum. Zahrajte si plážový volejbal či mini golf, koupejte se v moři anebo navštivte profesionální horkovzdušné lázně. Díky rekreačním domům v Schönhagen máte na dosah ruky wellness, sport i poznání historie.