Schönhagen, čtyři letní doby

Dovolená v Šlesvicku-Holštýnsku, pobyt v Německu

Krásné prostředí pro rekreaci různého typu. Jako singl, pár, rodina nebo společnost přátel Vám nabízíme překrásné možnosti dovolené v rekreačních domech NOVASOL. Využijte a prožijte je v letních i chladnějších měsících. Jste tu vítání v rekreačních domech v Německu. Pobaltí tu nabízí mnoho příležitostí k nádhernému a luxusnímu ubytování, k dispozici jsou Vám i rekreační domy a apartmány NOVASOL na přilehlých poloostrovech a ostrůvcích. Proslulá je také Schönhagen Strand, pláž, nacházející se na poloostrově Schwansen. Leží na pomezí s dánským pobřežím a vyniká čistou mořskou vodou.

Krása architektury a zařízení

Můžete se ubytovat v příjemných chatách a chalupách NOVASOL, ale i v jejich luxusních zařízeních. Jsou vybavena tak, že za to stojí si je vybrat, sauny, masáže, a koupele. Masáže Vám, mužům i ženám, ale i dětem, zpružní a osvěží těla a abyste se cítili před další sezónou fit. NOVASOL zná možnosti, jak Vám pomoci uniknout z každodenního života vnitrozemí. Užijte si krásných dnů v prostředí, které se můžete sami vybrat. Severobaltské pobřeží je opravdu hodné Vaší pozornosti a nabídne odpočinek v hezké krajině se slanými mořskými lázněmi. Pláže jsou uchvacující, naprostou většinou jemně pískové, ale krásně porostlé pobřeží vytváří hezkou kulisu přechodu do vnitrozemí, a zázemí najdete v rekreačních domech NOVASOL.

Příroda a kuchyně

Nemýlíte se, když zajedete z rekreačních domů NOVASOL do zdejší krajiny. Kromě krásného moře a jeho pláží se tu poskytuje i vynikající kuchyňská nabídka. Začněme plni energie u moře, kde si můžete zaplavat, zasurfovat nebo zaveslovat, po břehu procvičit svaly na kolech či chůzí a během protáhnout tělo. Je třeba ale doplnit i energii. To lze učinit dobrými a vybranými patřičně zvolenými kalorickými jídly. V okolí se pase skot a vepřové nebo drůbež dodávají místní farmy, ale kdo se chce držet diety, vybere si z mnohých druhů rybích pochoutek připravených na řadu způsobů. Vše Vám umožní nabídka rekreačních domů NOVASOL.