Chaty a chalupy v Schönhage

Luxusní radovánky u Baltského moře

Prázdninové domy v Německu

Nemáte rádi dlouhé cestování, ale očekáváte pohodovou rekreaci se vším všudy? Což takhle příjemná dovolená v Německu? Zapomeňte na světově proslulé národní parky, historické perly a ruch velkoměst. Objednejte si letní domy Schönhagen, který leží na pobřeží Baltského moře. Konečně jste našli exkluzivní lokalitu s mnoha zajímavostmi! Jste při výběru letní relaxace opatrní? Není divu, ale s NOVASOL se nemusíte ničeho bát. Profesionálové na pronájem prázdninových objektů přesně vědí, co chcete. Nechte si poradit a vybírejte mezi stovkami okouzlujících chat či luxusních vil kdekoli po Evropě. Nebojte se neúspěchu a počítejte s přepychovou dovolenou v Schönhagen na míru náročných požadavků.

Parádní apartmány musíte získat!

Prahnete po unikátní dovolené u moře? Vyzkoušejte Balt. Přináší mnohé možnosti volnočasových činností, v čele s vodními sporty, koupáním a bujarým nočním životem. Nejinak je tomu na Schönhagen Strand, která oslní bílým jemným pískem a mělkým vstupem do vody. Udělejte svým dětem radost a pozvěte je na obrovské pískoviště přímo u moře. Lenošte na příjemné pláži Schönhagen Strand a uvolněte všechny své smysly. Jakmile vám omrzí sladké nic nedělání, zaplavte si v moři, postavte s dětmi hrady z písku, surfujte, plachtěte anebo se procházejte ruku v ruce po blízkém okolí. Zahrajte si golf, projeďte se na kole anebo poznejte všechny divy přírody pěšky. Vše záleží na vašem nápadu!

Chata Německa přichází do módy

Podívejte se k majákům poloostrova Schwansen a pozorujte létající ptáky a rychle jdoucí mraky. Pláže poloostrova jsou široké, plné magických zátok a útesů. Kolem nic se nacházejí vesničky s doškovými chalupami, kde pocítíte kousek historie. Tato oblast je ideální pro ozdravné pobyty, sportovní tempo i romantiku ve dvou. Spojte se s panenskou přírodou a dychtivými vlnami Baltského moře. Ochutnejte pokrmy z ryb a dalších regionálních potravin. Odpoutejte se od každodenních starostí a pronajměte si chalupy v Šlesvicku-Holštýnsku. Právě zde si dopřejete soukromí, klid, svobodu a neopakovatelné chvíle s rodinou či přáteli. Nezapomeňte na svého čtyřnohého miláčka a relaxujte dle svého gusta.

Prázdninové domy v Německu u Baltského moře

Bude Vás očekávat nádherná dovolená u Baltského moře, které nebudete litovat. V létě krásný pobyt na pískových plážích Baltského moře, na podzim, v zimě i na jaře procházky na čerstvém vzduchu, nebo túry pěší či na kolech po stezkách, které Vás povedou po hezkém pobřeží Baltu, na přelomu pláží a pevniny, poseté keři. Všude se opřete o výborné zázemí ubytování v chatách a chalupách na pobřeží Baltského moře od NOVASOL. V nich naleznete výbornou oporu pro Váš hezký pobyt. Užijte si jej! Na plážích můžete pobíhat v písku a hrát si s Vašimi dítkami, senioři si naopak mohou utužovat svaly v procházkách a brouzdáních v pobřežních písčinách nebo využívat cyklistických stezek.

Zdaleka nemusíte zůstat jen v samotném Schönhagenu, ale můžete proniknout do jeho nejbližšího okolí a poznat i jeho krásy, snadno dosažitelné z apartmánův Německu. Vyjeďte na průzkum do tzv. „Entdeckerbad“, do části Ostseebad Damp, kde můžete zažít dobrodružství na vodních atrakcích, skluzavkách či vířivých lázních. Toho všeho si užijí návštěvníci každého věku, hlavně děti budou mít radost. A navíc se seznámíte s kulturními zvyky Vikingů, kteří zde zanechali stopy po staletém obydlení této části Schlesvicka-Holštýnska a vymožeností, které významně ovlivnily pobřežní osídlení a zvláště mořeplavbu.

Schönhagen-Strand je pro NOVASOL významnou nabídkou pro návštěvníky Severního Německa. Poskytuje nejširší nabídku rekreačních možností. Od jednodušších možností ubytování přes standardní očekávané rekreační domy u Baltského moře až po nádherné zelení obklopené chaty a chalupy v Šlesvicku-Holštýnsku s bazény, v nichž si dopřejete lázeň po plavání ve slaných vodách moře. Pro celoroční období rekreace jsou Vám k dispozici výborně vybavené rekreační domy v Německu od NOVASOL, určitě budete spokojeni. Vůbec nemusíte zapomenout na své stravování. Ocitnete se na břehu Baltu, plného různých druhů ryb ale i krabů, kde si zpestříte jídelníček, který jako Středoevropané byste jen těžko poznali. NOVASOL zde pro Vás vybudoval síť zázemí ubytování, které by jste jinde jen těžko hledali.