Dovolená v Šlesvicku-Holštýnsku, pobyt v Německu

Baltské pláže v Schönhagen v Německu s NOVASOL

Prázdninové domy v Německu

Mezi německým Flensburským a Eckernförderským zálivem, tedy Flensburgem a Kielem, leží nedaleko městečka Kappeln překrásné letovisko Schönhagen, jehož jedinečné prostředí Vám zpřístupní rekreační domy v Německu. Ocitnete se uprostřed pohádkového ráje pláží a sportovních středisek, která nabízejí vše možné pro zotavení, sport a zábavu. Záleží na Vás, jaké kvality si vyberete při ubytování, jestli postačí jednodušší, nebo budete požadovat luxusnější s bazény, saunami nebo vymezenými plážemi podle nabídky NOVASOL. Samozřejmě si můžete vypůjčovat k zábavě na moři čluny, surfy či plachetničky, nechat se vyvážet výletními loďmi a z nich pozorovat živé dění na pevnině nebo se podél břehu věnovat cykloturistice.

Koupel v čisté vodě

Je tu přirozenou součástí Vašeho pobytu. Chaty a chalupy NOVASOL Vám to umožní. Na písčité pláže, někdy ohraničené kopečkovitými břehy, navazují možnosti výletů pro pěší i cyklisty do okolí, které je plné jezírek i větších vodních ploch se zajímavým rostlinným porostem a přímořským ptactvem. Na plážích je však v létě nejlépe. I zde si můžete pronajmout proti případné nepřízni počasí nebo naopak pálícímu sluníčku v Pobaltí oblíbené proutěné a látkou potažené koše. Pro ty, kdo si oblíbili koupání a slunění „všude bez“ jsou tu vymezeny pláže (označené FKK – „svobodná kultura těla“), kde si mohou hosté užívat úplné volnosti a vrátit se domů celí hnědí. Oblíbenými pobřežními sporty jsou plážový volejbal nebo minigolf, ale naleznete zde i centra pro vodní masáže nebo horkovzdušné lázně, prokrvující spolu s mořskou koupelí Váš organismus.

Požitky

K těm, které souvisí s krásným letním kratším či delším pobytem, plným sluncem, koupáním a sluněním, patří zcela jistě lukulálie, tedy pochoutky z místní kuchyně. Ta nabízí plný jídelníček od klasických německých jídel až po speciality. Ryby a mořské plody upravené na desítky způsobů Vám dodají energii k dalšímu sportování i turistice, ale nechají Vám užít si krásné a klidné okamžiky v příjemných hospůdkách i restauracích, které doporučí nebo nabídnou rekreační domy NOVASOL.