Rekreační domy v Schönhagen

Dovolená u Baltského moře na čerstvém vzduchu v Schönhagen u Baltského moře

Prázdninové domy v Německu

Nastartujte auto, sedněte do vlaku či letadla a vydejte se po stopách unikátních památek na dovolené v Německu. Připravte se na luxusní služby cestovního ruchu, dechberoucí přírodu a vkusně řešené letní domy Schönhagen. Nikdy předtím nebylo snadnější, vybrat si fantastickou rekreaci u Baltského moře. Pokud jde o ubytování v soukromí v evropských zemích, je NOVASOL specialista. Obzvláště pak na německy mluvící země. Chtěli byste lenošit na pláži anebo putovat po horách? V obou případech uspějete. NOVASOL pronajímá prázdninové objekty kdekoli si zamanete. Na samotě, v centru velkých měst anebo poblíž zajímavých architektonických drahokamů.

Luxusní vily mají styl

Pobyt Šlesvicko-Holštýnsko, Německo

Naplánujte si famózní dovolenou v Německu na pobřeží Baltského moře ve městě Schönhagen. Toužíte po vzrušující rekreaci anebo prahnete po wellness odpočinku? V tomto kouzelném letovisku se setkáte s volnočasovými aktivitami, sportovním tepem, relaxací na pláži, poznáním historických míst a kulturními tradicemi. Pokud jde o koupání v moři, vodní sporty, plážové aktivity a dostupnost služeb cestovního ruchu, je Schönhagen Strand naprosto výjimečná. Pyšní se jemným bílým pískem a mírným vstupem do vody, proto je vyhledávaná především rodinami s malými dětmi. Skvěle se zde pobaví i aktivní senioři a plavci začátečníci. Zdejší mořský vzduch léčí, nezapomeňte si dopřát lázeňské procedury.

Báječné ceny apartmánů Německa jsou tady!

Rekreace na poloostrově Schwansen v severní části země Šlesvicko-Holštýnska vás vždy uspokojí. Pokud máte vysoké nároky, vyberte si právě neodolatelnou pláž v Schönhagen. Překvapí vás příjemná atmosféra poloostrova. Věnujte se rybaření, vodáctví, plachtění, surfování, jízdě na vodních lyžích či koupání. Baltské moře vám připraví jedinečné podmínky pro vodní sportování. Snad nikoho nemusíme přesvědčovat o překrásném jevu přírody, kterou nejlépe poznáte na kole či pěšky. Odvážlivci si mohou vychutnat jízdu na koni, in-line bruslení a pohodáři ocení golf a procházky lesy. S dětmi navštivte zoologickou zahradu a prohlédněte si muzea a výstavy. Romantici sáhnou po vyhlídkové jízdě lodí a útulném prostředí rekreačních chat Německa.

Prázdninové domy v Německu

Seznámíte se s atraktivním prostředím, v němž NOVASOL pevně zapustil kořeny proto, aby obohatil zájemce o příjemnou, ale i náročnou dovolenou, koupání a turistiku podél břehů Baltského moře ve Šlesvicku-Holštýnsku. Nebylo jednoduché sestavit výběr možností, kde si můžete užít v rekreačních domech NOVASOL krásných dnů prázdnin a volna, ale my jsme to dokázali. Představujeme Vám nabídku, ze které si jistě můžete vybrat dle Vašich představ a možností. Uvidíte, jak je pestrobarevná a lákavá, jak přitažlivé jsou jí nabízené součásti.

Rekreační domy NOVASOL v Schönhagen Strand

Vám poskytují všestranně celoročně využitelné využití volného času ve zdravé a moc hezké krajině. Venku je mírný nebo i silnější vítr přinášející od moře vzduch plný zdravých minerálních složek, které pomohou rekonvalescenci Vašeho dechového ústrojí. Ale nejlépe Vám pomohou letní mořské koupele v baltské vodě, k níž dosáhnete z chat a chalup NOVASOL během pár kroků. Před Vámi písečná pláž, pohled na moře a hned do něj vskočit, pak se řádně prohřát v sauně, a už Vás čekají hezké procházky, při nichž se můžete řádně prodýchat a děti si užít vylítání ve volné přírodě. Prostředí, vhodné pro rodiny s hravými dětmi, ale i pro seniory, toužící po klidnějším prožití volných týdnů, vše nabízí NOVASOL.

Prostředí rekreace nabídky NOVASOL

je velmi krásné. Hostům se otevře nečekaně krásná krajina s výhledem na moře, ale už příjezd k pobřeží zaujme milovníky turistiky a přírody. Po obloze krouží mořské ptactvo hnízdící poblíž pobřeží. Využijete-li možností pohostinnosti chat a chalup NOVASOL, jste vítáni; pokud zvolíte vlastní zajištění, najdete dost příležitostí k nákupu potřebných „surovin“, k nimž patří i rybí pochoutky z trhů i obchodů z nichž si můžete připravit jídlo podle vlastních představ. Pokud se rozhodnete ztratit trochu osobní váhy, vedle plavání, procházek a běhání po březích Vám pomohou i jiné sporty, např. volejbal, nohejbal nebo veslování.