Ubytování v Schönhagen

Prázdninové domy v Německu

Idylická rodinná dovolená

Už se blíží ta sváteční chvíle, vybrat dokonalou dovolenou v Německu? Nezapomeňte se podívat na elegantní rekreační domy od NOVASOL, kde si užijete klidu, soukromí, vzrušujících okamžiků a romantiky. Nastupte do rozjetého vlaku fantastických zážitků, které se vám nabízejí na pobřeží Baltského moře v apartmánech Schönhagen. Zakousněte se do rekreace plné zábavy, sportu a wellness činností. Vybírejte mezi stovkami prázdninových objektů Evropy pro větší skupiny turistů, jednotlivce i rodiny. Určitě si najdete vhodného kandidáta. Čekají na vás komfortně vybavené letní domy s vlastním bazénem anebo luxusní vily se saunou, vířivkou a prostornou terasou.

Apartmány skýtají pohodlí a klid

Pobyt u Baltského moře, dovolená v Německu

Pokud ještě stále nevíte, kam letos na nezapomenutelný odpočinek, dejte šanci prvotřídnímu Schönhagen, který leží v Baltském moři. Počítejte s četnými možnostmi volnočasových aktivit, koupáním, plaváním, stavěním hradů z písku i sladkým nic neděláním na pláži. Otevřete se dovolené v Německu, která je tak trochu exotická. Proč se trmácet dlouhé hodiny k vysněnému prázdninovému letovisku, když se před vámi objevuje Schönhagen, úžasný resort s mnoha zajímavostmi. Prozkoumejte panensky čistou přírodu, osvěžující tep Baltského moře, zoologické zahrady, zábavní atrakce pro děti, muzea, výstavy a každoročně konající se festivaly a kulturní akce.

Rychle za komfortem chat Německa!

Už se nemůžete dočkat, jak si odpočinete na písečné pláži s bílým jemným pískem, která dominuje pozvolným vstupem do vody. Sbalte kufry a oddávejte se radovánkám s rodinou. Uskutečněte výlet lodí, obdivujte architektonické klenoty a dovádějte v nočních podnicích a na diskotékách. K létu patří svoboda, slunce, pohoda a přátelská atmosféra. U Baltského moře si přijdou na své sportovci a aktivně žijící turisté. Jízda na kole či na koni, plachtění, golf, in-line bruslení, vodní lyže, surfování anebo plavání vám zpříjemní chvíle volna. Vydejte se do chalup Německa i se svým čtyřnohým miláčkem anebo se opalujte na nudistické pláži. Každý si najde svůj kousek dokonalé zábavy!