search

Dovolená v Travemünde

Travemünde, možnost ubytování na Baltu v nabídce NOVASOL

Prázdninové domy a pobyt v Německu

Ocitnete-li se na pobřeží moře, nedaleko Lübecku, symbolizovaného dvouvěžovou bránou Holstentor, neváhejte navštívit nedaleko ústí Lübeckého zálivu ležící Travemünde. I v jeho přitažlivém okolí Vám přichystá v rekreačních domech NOVASOL příjemné ubytování dle Vašich představ. Ocitnete se v jižní části Šlesvicka-Holštýnska. Do moře tu ústí řeka Trave, jež skýtá také přírodní zázemí a krásné podmínky pro Vaši rekreaci. Všude kolem v nabídce NOVASOL dostanete výhodné příležitosti k rekreaci. Samozřejmě moře, kde se můžete koupat, procházet se po plážích, jezdit na břehu na kolech nebo se volně pohybovat na čerstvém vzduchu, navštěvovat parků a rezervace.

Otevřený prostor pro cestování

Vaší základnou pro příjemnou dovolenou budou určitě rekreační domy NOVASOL. Z nich vyrazíte do okolí a užijete si prostředí kolem moře a pohledy na něj, spatříte nejeden z krásných zálivů, který se ve Šlesvicku-Holštýnsku nachází. Travemünde je přístavní město. Stejně jako z Lübecku, ale i severněji ležících měst, Kielu nebo Flensburgu, je tu vynikající lodní spojení do dalších pobaltských zemí. Na jihu kromě toho, že férami nebo výletními loděmi dojedete do německého pobřeží v braniborských kotvištích, lodě Vás doplaví i do dánských, polských, litevských, švédských finských a norských přístavů. Ovládnete celé Baltské moře. Všude naleznete oporu v rekreačních domech v Německu.

Plážový odpočinek a procházka městečkem

Městečku vévodí známá Strandpromenade (Pobřežní promenáda) kopírující nádhernou mořskou pláž s jemným pískem. Její tradice je pěstována již od konce 19. století se všemi zvyklostmi pobaltského lázeňského města. Vaši dovolenou rád zajistí v chatách a chalupách NOVASOL. Samozřejmě je třeba začít malebným starým městem a navštívit staré památky, chrám sv. Vavřince (Lorenzkirche) a sídlo opatství. Určitě se vyplatí i návštěva starého čtyřstěžníku Passat, který je symbolem obchodních styků s celým světem od počátku 20. století a je pod ochranou památkové péče. Všude Vás očekávají obchůdky s turistickým zbožím, ale také námořnické hostince a restaurace se svými typickými jídly. Není třeba váhat, jen si vybrat oporu při ubytování v rekreačních domech NOVASOL.