Slevy a výhody na dovolené v Německu pro zákazníky NOVASOL

Zábava a spokojenost dětí je v Německu na prvním místě - a proto je zde nabídka zábavních atrakcí a zážitků obrovská. Využijte speciální akce, slevy a výhody na dovolené v Německu pro zákazníky a získejte z pobytu co nejvíce. Bonusy pro všechny typy atrakcí lze použít jen v průběhu pronájmu (ubytování v Německu) a k získání slevy u sebe musíte mít doklad o pronájmu.

Na následujících řádcích se seznámíte s několika oblíbenými místy pro výlety, o kterých naši malí i velcí hosté často a rádi vyprávějí.

Slevy na atrakce a zajímavá místa v Německu

Vydejte se na poznávací cestu Německem. Nebo můžete se svými dětmi strávit celý den v zoologické zahradě či na jiné zábavné atrakci. Pro zákazníky NOVASOL přitom na různých atrakcích a památkách po celém Německu platí slevy nebo výhody, které byste si určitě neměli nechat ujít.
Nezapomeňte si prosím při návštěvě každé této atrakce přinést svůj NOVASOL ubytovací doklad. Speciální nabídky platí pouze ve spojení s vaším ubytovacím dokladem a nelze je vyplatit v hotovosti. Dovolená v Německu je nejlepším zážitkem pro celou vaši rodinu.

Rekreační chaty u akvaparku AquaMagis

Poznejte s námi rekreační resort u akvaparku AquaMagis. Návštěva vodního světa AquaMagis nadchne celou rodinu. Ubytujte se v rekreačních chatách NOVASOL přímo u AquaMagis a vydejte se za relaxací, zábavou a vodním dobrodružstvím. Sedm různých vodních světů, první skluzavka v Německu s tzv. efektem looping a bohatá odpočinková oáza vám připraví nezapomenutelný pobyt v této úžasné vodní říši. Spoustu dalších zajímavých a důležitých informací o vodním resortu AquaMagis Plettenberg si můžete přečíst v magazínu AquaMagis. 

S opičím zubem do parku DARWINEUM

Novinka v zoo Rostock: v parku DARWINEUM poznáte vývoj života jako napínavé dobrodružství a získáte fascinující informace ze života goril, orangutanů a dalších více než 40 druhů zvířat. DARWINEUM, unikátní svět přírody a vědy rozkládající se na ploše 20 tisíc m2, nabízí dobrodružství, ochranu přírody a vědu k zamyšlení.

OZEANEUM Stralsund

Skvělý tip pro všechny milovníky Baltského moře a pro ty, kteří se jimi stanou.

Obora Wildpark Schwarze Berge

V oboře Schwarze Berge na vás čeká dobrodružství pro celou rodinu: více než tisíc zvířat v rozsáhlém, upraveném parku, koutek pro hlazení vybraných zvířat, obrovské dětské hřiště, velký areál s hnědými medvědy, 31 m vysoká rozhledna na řeku Labe, denně přehlídky sokolnictví, dvě grilovací místa a výborné gastronomické pochoutky. Obora Schwarze Berge je ideálním tipem na výlet z rekreačních chat a chalup v Německu v jižním Šlesvicku-Holštýnsku, v Dolním Sasku nebo ve východním Meklenbursku-Předních Pomořanech.

Muzeum Madame Tussauds Berlín

Nechte se na pozoruhodné interaktivní výstavě v Berlíně zavést fascinujícími voskovými figurínami do světa hvězd. Od hollywoodských hvězd jako „Brangelina“ a Justin Timberlake, se kterými můžete navštívit prominentní party, přes sportovní hvězdy (zablokujte Dirka Nowitzkého nebo kopněte penaltu proti Oliveru Kahnovi) až po nejslavnější osoby z minulosti i přítomnosti. Nechcete si porovnat IQ v testu s Albertem Einsteinem anebo se posadit na pohovku vedle Siegmunda Freuda.

Děsivá prohlídka Berlin Dungeon

Připravte se na nový úžasný zážitek v Berlíně - strašidelnou scénu Berlin Dungeon! Profesionální herci vás vezmou na napínavou cestu dějinami starého Berlína s překvapivými speciálními efekty a historickými kulisami. Zažijte na vlastní kůži více než 700 let nejtemnější historie Berlína od středověku po 19. století. Vydejte se s přáteli na děsivou cestu mezi zábavou a strachem!

LEGOLAND® Discovery Centre Berlín

Prožít – objevit – prozkoumat, to je LEGOLAND® Berlín! Ponořte se do největší krabice s kostkami LEGO® na světě! Více než 4 milióny kostek a 15 atrakcí pod jednou střechou zde čeká právě na vás - a na to, co z těchto kostek vytvoříte! V zóně MINILAND® vás uchvátí zmenšené symboly Berlína, ve 4D kině se můžete těšit na jiný svět plný úžasných překvapení a neuvěřitelných speciálních efektů. Měli byste také dobýt středověký dračí hrad, sami si vyrobit svou vlastní originální kostičku LEGO® anebo se svézt na magickém kolotoči čaroděje Merlina a jeho školy!

AquaDom & SEA LIFE Berlin

Chcete obdivovat nádherný podmořský svět? Akvária AquaDom & SEA LIFE v Berlíně nabízejí jedinečný způsob, jak získat napínavé zážitky pod mořskou hladinou. Cesta vede kolem věrně zbudovaného bazénu a dále skleněným podmořským tunelem, skrze bezpočet domácích a zahraničních biotopů. V akváriích AquaDom & SEA LIFE Berlin na vás čeká nejen skvělá zábava, ale také spousta zajímavých informací, komentované prohlídky s krmením atd. Na konec si užijete dech beroucí jízdu proskleným výtahem skrze AquaDom – největší volně stojící akvárium ve tvaru cylindru s 1 miliónem litrů slané vody a tropickými rybami.

Alpské centrum Bottrop

Alpské centrum Alpincenter Bottrop rovná se ideální místo, kde se nejlépe připravit na zimní dovolenou na horách. Nejdelší lyžařská hala na světě má otevřeno po celý rok. Na svahu pro začátečníky s vlekem se mohou děti a začátečníci naučit své první oblouky na sněhu. Na 640 m dlouhém sjezdu do údolí se sklonem až 24 % si poté přijdou na své i pokročilí lyžaři a profesionálové.

(pozn. Nabídka výhod se v průběhu času může měnit. Negarantujeme její aktuálnost.)