Slevy, výhody a speciální nabídky v Německu

NOVASOL slevy a výhody v Německu

Zábava a spokojenost dětí je v Německu na prvním místě - a proto je zde nabídka zábavních atrakcí a zážitků obrovská. V následujících řádcích se seznámíte s několika oblíbenými místy pro výlety, o kterých naši malí i velcí hosté často a rádi vyprávějí.

A nebudeme tajit, že NOVASOL zákazníci mají v těchto zařízeních a areálech nejrůznější výhody!

Atrakce a zajímavá místa v Německu

Vydejte se na poznávací cestu Německem! Anebo můžete se svými dětmi strávit celý den v zoologické zahradě či na jiné zábavné atrakci.

Pro zákazníky NOVASOL přitom na různých atrakcích a pamětihodnostech po celém Německu platí slevy nebo výhody, které byste si určitě neměli nechat ujít.

Nezapomeňte si prosím při návštěvě každé této atrakce přinést svůj NOVASOL ubytovací doklad! Protože tyto speciální nabídky platí pouze ve spojení s vaším ubytovacím dokladem NOVASOL a nelze je vyplatit v hotovosti. Dovolená v Německu je nejlepším zážitkem pro celou Vaši rodinu.

Rekreační chaty u akvaparku AquaMagis

Poznejte s námi rekreační resort u akvaparku AquaMagis! Návštěva vodního světa AquaMagis nadchne celou rodinu. Ubytujte se v NOVASOL rekreačních chatách přímo u AquaMagis a vydejte se za relaxací, zábavou a vodním dobrodružstvím. 7 různých vodních světů, první skluzavka v Německu s tzv. looping efektem a bohatá odpočinková oáza Vám připraví nezapomenutelný pobyt v této úžasné vodní říši. A to nejlepší: pokud se ubytujete v naší rekreační chatě přímo u resortu AquaMagis, máte po celou dobu pobytu vstup do akvaparku AquaMagis zdarma! Spoustu dalších zajímavých a důležitých informací o vodním resortu AquaMagis Plettenberg si můžete přečíst v magazínu AquaMagis. Prohlédněte si naši nabídku rekreačních bytů v Německu.

S opičím zubem do parku DARWINEUM!

Novinka v zoo Rostock. V parku DARWINEUM poznáte vývoj života jako napínavé dobrodružství a získáte fascinující informace ze života goril, orangutanů a dalších více než 40 druhů zvířat. DARWINEUM, unikátní svět přírody a vědy rozkládající se na ploše 20.000 metrů čtverečních, nabízí dobrodružství, ochranu přírody a vědu k vlastnímu uchopení a zamyšlení. Slevový kupón získáte, pokud si zaknihujete rekreační dům v Meklenbursku nebo chatu v Pomořanech anebo rekreační dům ve Šlesvicku-Holštýnsku

Slevový kupón na 2 € pro jednu osobu

  • Vytiskněte si prosím Slevový kupón a předložte ho společně s vaším NOVASOL ubytovacím dokladem v pokladne zoologické zahrady Rostock.

Dostanete následující slevu:

  • Dospělí: 14,00 € (místo normální ceny 16,00 €)
  • Děti: 6,00 € (místo 8,00 €)
  • Rodinná vstupenka: 43,00 € (místo 45,00 €) (2 dospělí a 2 nebo více dětí)

Naše apartmány v Německu Vás jistě nadchnou.

OZEANEUM Stralsund

Skvělý tip pro všechny milovníky Baltského moře a ty, kteří se jimi stanou: při předložení vašeho ubytovacího dokladu NOVASOL získáte vstupenku do oceánea OZEANEUM Stralsund za výhodou partnerskou cenu: 12,00 Euro pro dospělého a 6,00 Euro pro dítě.

Slevu uplatněte přímo v OZEANEUM Stralsund.

Doporučujeme Rekreační apartmány v Německu v Meklenbursku-Předních Pomořanech na břehu Baltského moře.

Wildpark Schwarze Berge

V oboře Schwarze Berge na vás čeká dobrodružství pro celou rodinu: Více než 1.000 zvířat v rozsáhlém upraveném parku, koutek pro hlazení vybraných zvířat, obrovské dětské hřiště, velký areál s hnědými medvědy, 31m vysoká rozhledna na řeku Labe, denně přehlídky sokolnictví, dvě grilovací místa a výborné gastronomické pochoutky. Obora Schwarze Berge je ideálním tipem na výlet pro rekreační chaty a chalupy v Německu v jižním Šlesvicku-Holštýnsku, v Dolním Sasku nebo ve východním Meklenbursku-Předních Pomořanech.

Madame Tussauds

Nechte se zavést fascinujícími voskovými figurínami do světa hvězd na pozoruhodné interaktivní výstavě!

Od hollywoodských hvězd jako „Brangelina“ a Justin Timberlake, se kterými můžete navštívit prominentní party, přes sportovní hvězdy - zblokujte Dirka Nowitzkého nebo kopněte penaltu proti Oliveru Kahnovi - až po nejslavnější osoby z minulosti i přítomnosti. Nechcete si porovnat IQ v testu s Albertem Einsteinem anebo se posadit na pohovku vedle Siegmunda Freuda?

Poukaz: 2-5€ sleva!

Na jeden poukaz získají max. vždy 2 osoby slevu 5 € z normální ceny vstupného. Platí v muzeu Madame Tussaud v Berlíně. Originál poukazu předložte prosím bez vyzvání v pokladně ještě před zakoupením vstupenky! Děti mladší 15 let mohou do muzea pouze v doprovodu dospělé osoby. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, roční předplacenou kartou, vstupenkami zakoupenými v předprodeji a na internetu. Poukaz se nevrací, nelze ho proplatit v hotovosti a je zakázán jeho prodej jiným osobám. Doporučujeme: rekreační apartmány v Německu.

Děsivá prohlídka Berlínem Berlin Dungeon

Připravte se na nový úžasný zážitek v Berlíně - strašidelnou scénu Berlin Dungeon!

Profesionální herci vás vezmou na napínavou cestu dějinami starého Berlína s překvapivými speciálními efekty a historickými kulisami. Zažijte na vlastní kůži více než 700 let nejtemnější historie Berlína od středověku po 19. století.

Vydejte se se svými přáteli na úzkou cestu mezi zábavou a strachem!

Poukaz: 2*5€ sleva!

Na jeden poukaz obdrží vždy max. 2 osoby slevu 5 € z normální ceny vstupného. Platí pouze v Berlin Dungeon.

Originál poukazu předložte prosím bez vyzvání v pokladně ještě před zakoupením vstupenky! Děti mladší 15 let mohou do muzea pouze v doprovodu dospělé osoby. Strašidelná cesta Berlin Dungeon je doporučena od 10 let. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, roční předplacenou kartou, vstupenkami zakoupenými v předprodeji a na internetu. *Poukaz se nevrací, nelze ho proplatit v hotovosti a je zakázán jeho prodej jiným osobám. Doporučujeme: Rekreační domy v Německu.

LEGOLAND® Discovery Centre Berlin

Prožít – objevit – prozkoumat, LEGOLAND® Berlín! Ponořte se do největší krabice s kostkami LEGO® na světě! Více než 4 milióny kostek a 15 atrakcí pod jednou střechou zde čeká právě na vás - a na to, co z těchto kostek vytvoříte! V MINILAND® vás uchvátí zmenšené symboly Berlína, ve 4D-kině se můžete těšit na jiný svět plný úžasných překvapení a neuvěřitelných speciálních efektů. Měli byste také dobýt středověký dračí hrad, sami si vyrobit svou vlastní originální kostičku LEGO® anebo se svézt na magickém kolotoči čaroděje Merlina a jeho školy! Dovolená v Německu je nezapomenutelným zážitkem.

Poukaz: 1 dítě zdarma!

V doprovodu dospělého, který u pokladny zaplatí plnou dospělou vstupenku, získá na tento poukaz jedno dítě ve věku 3-11 let bezplatnou celodenní vstupenku na stejný den. Platí v LEGOLAND® Discovery Centre Berlin. Originální poukaz předložte bez vyzvání na pokladně. Upozorňujeme, že děti do 16 let mají vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby a dospělým je vstup povolen pouze s dětmi. Nicht kombinierbar mit anderen Ermäßigungen, Jahreskarten, Vorverkaufskarten oder Onlinetickets. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, roční předplacenou kartou, vstupenkami zakoupenými v předprodeji a na internetu. Poukaz se nevrací, nelze ho proplatit v hotovosti a je zakázán jeho prodej jiným osobám. Naše apartmány v Německu Vás jistě nadchnou.

AquaDom & SEA LIFE Berlin

Chcete obdivovat nádherný podmořský svět? Akvária AquaDom & SEA LIFE v Berlíně nabízejí jedinečný způsob, jak získat napínavé zážitky pod mořskou hladinou. Cesta vede kolem věrně zbudovaného bazénu a dále skleněným podmořským tunelem, skrze bezpočet domácích a zahrničních biotopů. V akváriích AquaDom & SEA LIFE Berlin na vás čeká nejen skvělá zábava, ale také spousta zajímavých informací, komentované prohlídky s krmením a jiné. Na konec je připravena dechberoucí jízda proskleným výtahem skrze AquaDom - největší volně stojící akvárium ve tvaru cylindru s 1 miliónem litrů slané vody a tropickými rybami! Dovolená v Německu je nezapomenutelným zážitkem.

Poukaz: 2*5€ sleva!

Na jeden poukaz obdrží vždy max. 2 osoby slevu 5 € z normální ceny vstupného. Platí pouze v AquaDom & SEA LIFE Berlin. Originál poukazu předložte prosím bez vyzvání v pokladně ještě před zakoupením vstupenky! Děti mladší 15 let mohou do areálu pouze v doprovodu dospělé osoby. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, roční předplacenou kartou, vstupenkami zakoupenými v předprodeji a na internetu. Poukaz se nevrací, nelze ho proplatit v hotovosti a je zakázán jeho prodej jiným osobám. Rodinná dovolená v Německu bude nezapomenutelným zážitkem.

Alpské centrum Bottrop

Alpské centrum Alpincenter Bottrop je ideálním místem, jak se nejlépe připravit na zimní dovolenou na horách. Nejdelší lyžařská hala na světě má otevřeno po celý rok. Na svahu pro začátečníky s vlekem se mohou děti a začátečníci naučit své první oblouky na sněhu. Na 640m dlouhém sjezdu do údolí se sklonem až 24 % si poté přijdou na své i pokročilí lyžaři a profesionálové. Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.

20 % sleva do lyžařské haly: Při předložení ubytovacího dokladu získají zákazníci NOVASOL 20 % slevu z denní vstupenky do alpského centra Bottrop. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami ani vyplatit v hotovosti.

Tip: Vstupenky „all inclusive“ včetně materiálu, jídla a pití umožňují cenově velmi výhodnou krátkodobou zimní dovolenou! Apartmány v Německu Vás naprosto okouzlí.

Nezapomeňte

K návštěvě každé výše zmíněné atrakce přineste váš ubytovací doklad NOVASOL! Tyto nabídky totiž platí pouze při předložení vašeho NOVASOL ubytovacího dokladu a nelze je vyplatit v hotovosti. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu.