search

Dovolená v Buskerud

Horské chaty a chalupy v Norsku

Buskerud je jedním z největších regionů na západ od Osla. NOVASOL rekreační domy v Norsku, v regionu Buskerud se nacházejí převážně podél údolí Hallingdal, Numedal a Ustedal. Kromě úrodných údolí tu najdete i velká jezera: Tyridfjorden, Krøderen a Sperilen, stejně jako velehory. Největší národní park Norska, Hardangervidda, se rozprostírá až do severo-západní části regionu. Rezervujte si rekreační domy v Norsku!

Dovolená v rekreačním domě v regionu Buskerud

Ubytování v soukromí v Norsku

V regionu Buskerud se nacházejí některé z nejznámějších a nejstarších lyžařských areálů Norska. Geilo, Hemsedal, Ål, Gol, Nesbyen, Uvdal a Dagali k nim patří. V těchto oblastech ve vnitrozemí jsou sněhové podmínky díky výši polohy velmi dobré od prosince až po duben. Ať už si budete hrát ve sněhu, budete běhat na lyžích, jezdit na snowboardu nebo stavět sněhuláka - u všech aktivit ve sněhu nebo na ledu zažijete spoustu legrace. Rezervujte si rybářské chaty v Norsku! Na jaře, v létě a na podzim je oblast ideální pro pěší túry na značených stezkách, pro rybaření u jezer a řek, pro sbírání lesních plodů a hub. Nejhezčí na tom je, že region se svou přírodou a nabízenými aktivitami je vhodný pro každou věkovou kategorii a má co nabídnout pro každého návštěvníka.

Rekreační domy v Norsku

Chaty a chalupy v norských horách

Ať už to jsou děti, které by rády zažily přírodu formou hry, nebo ti z Vás, kteří milují risk a rádi by si vyzkoušeli své hranice. Z Vašeho NOVASOL rekreačního domu v Norsku budete mít všechno na dosah. Často to budete mít dokonce přímo před Vašimi dveřmi. Rezervujte si rekreační domy v Norsku! Buskerud je nádherným výchozím bodem pro aktivity v přírodě. Navíc, je to klidná oblast, která se soustředí na kvalitu dovolené a dostatek času pro rodinu, na relaxaci a odpočinek. Buskerud je rájem pro tělo a duši.