search

Dovolená v Hemsedal

Báječná relaxace v norské oblasti Buskerud

Vyjeďte na dovolenou dovolená v Norsku, které je nedílnou součástí územní jednotky Busked na severovýchodě sousedící s Opplandem, východně s Akershus a Oslem. Jižním sousedem je Vestfoldem a západním Hordalandwm. Jihovýchodní strana Busked míří až ke známému Oslofjordu. Právě zde najdete úžasné ubytování v soukromí.

Šnorchlování v říčních korytech vás upoutá, uvolní a přiblíží tento adrenalinový sport. Nalézají se zde dvě upravovaná golfová hříště. Jistě oceníte i jízdu na koni a zvířátka v letní farmě.

Zajistěte si ubytování v pronájmech

Zamyslete se nad tím, kterou evropskou zemi jste ještě neprocestovali a rozhodněte se pro ubytování Norsko. Do líbezné krajiny hor, lesů a panenské přírody vás přenese oblast Hemsedal. Do půvabného prostředí se dostanete express autobusy z Osla či Bergenu, ale i trajektem z Německa a Dánska.  

Zimní dovolená v Norsku vybízí k běhu a sjezdu na lyžích, jízdě na skútru a za psím spřežením po bílé sněhové pokrývce. Děti si zamilují pořádné sáňkování v kupě sněhu, ale i dobrodružnou koulovačku. Sportovně nadaní turisté se mohou pustit do divokých hor a zdolat jejich skály sahající do nebes. V Hemsedal je horská turistika a lezení po skalách na vysoké úrovni.

Objednejte si ubytování Norska

Odreagování od každodenního stresu přináší Hemsedal se svými atrakcemi pro všechny generace. Zde si přijdou na své aktivní sportovci i rodiny s dětmi. Pěší a cyklostezky padnou ihned do noty. Když vás omrzí noblesní norská krajina, zajeďte si k fjordům Nærøyfjord anebo Flåmsbana.  Výhledu na hory a řeku z vrcholu Stegastein podlehnete. Jen si představte, že vylezete na vrcholy horských hřebenů a budete si jen tak louskat knížku a relaxovat.

Rekreační chaty Norska vytvářejí krásnou atmosféru hlavně pro rybáře. Zachytat si třeba pstruhy si mohou v rychle tekoucích vodě potoků a v horských jezerech. Muškaření si užijí v řekách Hemsedal a Hemsila. Půjčete si horská kola, vyzkoušejte lanové aktivity, vyrazte na výlety do okolí poseté fjordy, kostely a věčnou zelení žijící v souladu se sněhem.