Zajímavý pobyt v Tuv Buskerud

Když na sobě cítíte, že potřebuje dobít své baterky, uvolněte se v rekreačních domech. Norská oblast Tuv Buskerud s letoviskem Hemsedal vás okamžitě uchvátí svou přírodní scenérií, nespoutanou krásou a dokonalou zimní i letní vybaveností. Rozhodněte se pro dovolenou v Norsku spojenou s odpočinkem i sportem.

Využijte výjimečných pronájmů v Norsku a projděte si lákavé nabídky s mnoha dárečky a výhodami od NOVASOL. Zajistěte si tak dovolenou, která uspokojí vaše smysly. Relaxujte v chatách se saunou a doplňte ztracenou energii.

Zastavte se v pěkných apartmánech

Zakotvěte v Hemsedal nacházejícím se mezi hlavním městem Oslo a historickým Bergenem. Severní oblast představuje obrovské možnosti pro letní i zimní aktivity. Pokud patříte k vášnivým vyznavačům lyžování, snowboardingu, sáňkování anebo jen milujete zimní přírodu, máte jedinečnou šanci! Ve zdejších restauracích a kavárnách se ohřejete u šálku kávy anebo při víně.

Letní možnosti rekreace v Hemsedal patří k velmi populárním. Sami se můžete na vlastní kůži přesvědčit, jak je tady krásně. Rybaření v horských jezerech uchvátí především muže. Dokonce se mohou pobavit lovem pstruhů v tekoucí řece. Zdejší krajina přeje i golfu, jízdě na koni a na kole. Cyklostezky směřující k vysokým vrcholům dají do těla i nejzdatnějším turistům.

Uvelebte se v horských chatách

Vyjeďte si do Norska a sami uvidíte, jak je zde božsky. Horské hřebeny přejí turistice. Trasy jsou značeny podle náročnosti. Po cestách budete potkávat přírodní úkazy, vodopády, jezera, skaliska a bohaté lesy. Lezení po skalách zvládnou pod zkušeným dozorem i vaše děti.

Dejte si do těla a večer relaxujte v rekreačních chatách Norska. Využijte půjčoven lyží, kol a projeďte kouzelnou pohádkovou krajinu na koni. Více romantiky si nemůžete ani přát. Projeďte se na loďce po jezeře, objeďte sousední města, jejich památky, navštivte s dětmi farmu zvířátek a strašidelný les.