Chaty a chalupy v Norsku

Rodinná dovolená v Norsku? Skandinávská exotika!

Kde jsou chaty a chalupy v Norsku?

Komfortní rekreační domy jsou rozprostřeny po celém Norsku. Pokud máte v lásce čistotu přírody, pohádkové scenérie a panoramatické výhledy, nesmíte si nechat ujít chaty a chalupy Norsko. Patříte mezi náročnější turisty? Rezervujte si pronájmy Suldalsvatnet, Lundevatnet nebo Tysdalvatnet s vlastním bazénem, vířivkou anebo saunou. Coby kamenem dohodil, jsou vikinské památky, panenská příroda, tep velkoměst i možnost pozorování severní záře. Když ke všemu přidáme prohlídky hradů, zámků, kostelů a ochutnávky gastronomických specialit, máte před sebou super dovolenou v Norsku. Příjemnou relaxaci zažijte při sbírání brusinek, hub a borůvek. Zima přeje lyžování, běžkování, wellness aktivitám v komfortních resortech a prohlídce divukrásné přírody. Nesmíme zapomenout na impozantní fjordy, národní parky, rezervace a největší ledovec Evropy, Jostedalsbreen. Své kouzlo má hlavní město Oslo, důlní městečko Roros i přístavní kolos, Bergen. Neméně zajímavé jsou nádherné pláže Norska. Rybaření, vodní sporty, pěší turistika, jízda na horském kole, adrenalinové sporty, poznání vikinských časů a návštěva památek UNESCO je prostě prima!

Co dělat na rodinné dovolené v Norsku?

Aktivní odpočinek v této zemi je určen nejen vyznavačům sportovních aktivit a milovníkům přírody. Dobrodružství v přírodě čeká na rodiny s malými dětmi i čilé seniory. Klíč ke štěstí zde najdou vášniví rybáři. Rybářské chaty Norsko jsou plně vybaveny. Nechybí blízkost vodního toku či moře a zapůjčení loďky. Rolland je spjat s vikinskou historií, která se však prolíná celým státem. Dechebroucí jsou túry kolem jezer. Centrální část země je jako stvořená pro rybaření. Určitě vás zaujme i město Trondheim a pohoří Trollheimem. Skutečná divočina čeká v regionu Hordaland. Husté lesy, ledovcové fjordy a famózní pláže jsou na programu dne. Městečko Bergen vás seznámí s památkami zapsanými na seznam bohatství UNESCO. Jižní Norsko čili Norská riviéra se pyšní městem Kristiansand. Møre a Romsdal jsou ideální pro vysokohorskou turistiku. Za návštěvu stojí města Älesund, Kristiansund a Molde. Rodinná dovolená v Norsku vás dovede do ráje.

Co dovolená Norsko a výhody?

NOVASOl vám představuje super slevy a výhody Norsko. Těšte se na volné vstupy do muzeí a galerií. Jak by se vám líbila okružní jízda kolem Osla anebo návštěva zábavního parku Tusenfryd? Pořiďte si Oslo-pass a využívejte své bonusy v plné parádě. Vezměte útokem četná muzea, ochutnejte jízdu na koni a dopřejte svým dětem chaty a chalupy Norska s houpačkou, pískovištěm a jinými atrakcemi. Zimní dny jsou skvělé pro lyžování, bruslení, sáňkování i bobování. V letních dnech si vyrazte na otevřené moře, projeďte se železnicí v Bergenu anebo se pokochejte výhledem na modrý led třpytící se na ledovci Hardangerjokul. Západonorské fjordy vás uvítají vodopády, ledovcovými jezery a jehličnatými lesy. Skvělým tipem na výlet je souostroví Vega ležící jižně od polárního kruhu. Honem za zábavou do Bo Sommarland, Hunderfossen Familiepark i Lilleputthammer. Rodinná dovolená v Norsku s NOVASOL vám padne do noty.