Chaty a chalupy v Hedmark

Dovolená a pobyt v horských oblastech Norska

Zamilujte se do přírodních památek v oblasti Hedmark

Horské chaty a chalupy v Norsku

Kde si báječně odpočinout v rekreačních domech v Norsku daleko od všeho městského ruchu? Jedině v pronájmech lokality Hedmark v jihovýchodní části Norska. Všechny excelentní úkazy přírody si vás strčí hned do kapsy. Konečně si objednejte dovolenou na místě, kde se skutečně nabažíte.

Zalesněná krajina slouží nejenom k příjemným procházkám, ale i k těžbě dřeva. Bohatost na tento přírodní zdroj je obdivuhodný. Smrkové a březové háje patří k jasnému vzhledu. Vše ještě doplňují vřesoviště a rašeliniště. Procházky, jízda na kole anebo na koni, dobarví báječnou atmosféru. Prostě idylka, jak má být.

V rekreačních chatách zažijte absolutní požitek

Když vás omrzí panenský dech přírodních magnetů, vydejte se za památkami. Mezi nejznámější města regionu patří Hamar, Tynset, Elverum a Kongsvinger. V Hamaru se pobavíte na hudebním festivale. V Kongsvingeru si užijete outdoorových aktivit a lovu ryb. Tynset láká kostely. Elverum úžasnou architekturou a muzei. Rezervujte si rekreační domy v Norsku!

Stylové památky najdete v Muzeu Hedmark. Patří k nim také zřícenina katedrály Hamar, fotografická sbírka, ruiny chrámu postavené v románském slohu, etnografické muzeum i archeologická naleziště. Navštivte atrakce, které jsou pro tento kraj typické a velmi poučné.

Zamiřte do pronájmů Norska

Rekreační oblast u jezera Mjøsa láká turisty z celého Norska i Evropy. Oblíbené jsou projížďky lodí či výletním parníkem a rybaření. Na některých březích největšího norského jezera najdete nejúrodnější půdu. V nejstarším Národním parku země Rondane, se setkáte s neskutečnou přírodou, sobem polárním a gigantickými vrcholky hor s nejvyšším vrcholem Rondeslottet měřící 2178 metrů.

Vaše kroky povedou i do miniaturního Národního parku Gutulia. Narazíte zde na panenskou přírodu a stoleté smrky. Podívejte se i na největší sladkovodní ostrov Helgøya. Získejte dovolenou v rekreačních chatách v Norsku třeba se saunou a s bazénem a relaxujte v pravém slova smyslu.