Rekreační domy v Hedmark

Ubytování v norských horách, chaty a chalupy Norsko

Luxusní zážitky na dovolené v Hedmark

Horské chaty a chalupy v Norsku

Lákají vás kouzelné přírodní magnety Norska? Vydejte se do Hedmark a obdivujte nejen zdejší výhledy ze skalisek, ale i vybavenost a dostupnost rekreačních chat. Překvapí vás široký výběr a malebná místa, kde se pronájmy nacházejí. Relaxujte v pohodlí a nemyslete na běžné starosti v práci. Prohlédněte si nabídky NOVASOL a vybírejte ze stovek chalup a chat v Norsku.

Milujete zimní anebo letní radovánky? Rádi si užíváte sluníčka či brázdíte sjezdovky? Ať už si vyberete sportovní rekreaci anebo odpočinkovou dovolenou, v Hedmark se vám splní vše do puntíku. V zimě na vás čekají upravené sjezdovky, běžecké tratě a můžete se dokonce projet i na sněžném skútru. Jízda psím spřežením vydá ohromný zážitek.

Pronajměte si prázdninový dům za super ceny

Dejte šanci letním radostem na chalupě s bazénem. Večer se vrhněte na grilování a čerpejte u ohně novou energii. Zimní dny věnujete sportu, procházkám i lenošení na chatě u krbu. Vybírejte si rekreační objekty se saunou a dejte si do těla! Užívejte si ubytování v soukromí, přírodní klenoty i noblesu měst. Rezervujte si rekreační domy v Norsku!

Oblast Hedmark je naprosto pohádková pro nadšené rybáře a milovníky přírody. Lokalita posetá národními parky oslní malé i větší výletníky. Na chráněných územích se setkáte s mnoha druhy fauny a flory, kterou budete pyšně pozorovat. Perlou mezi všemi je Národní park Rondare, Forollhogna National Park anebo Národní park Femundsmarka.

Získejte báječné slevy na apartmány Norska

Seznamte se s věčně mladou přírodou a jejími unikáty. Panenské lesy, hluboká jezera, senzační možnosti pro kanoistiku a rybaření, sokolnictví, pohled na divoké soby, vzácné ptactvo, vysoké hory i náhorní plošiny vám předvedou skutečnou norskou krajinu a její atrakce. Ledovcová jezírka a morény vás uhranou.

Zamilujte se do rekreačních domů v Norsku a darujte svému tělu námahu i wellness rekreaci. Vyjeďte si na koni, zahrajte golf, rybařte, navštivte muzeum Hedmark, projděte si architektonické divy, kostely, zajímavé stavby a zříceniny. Rezervujte si příjemné pronájmy a osvoboďte svou rodinu od chaosu velkoměsta.