search

Dovolená v Trysil

Sportovní dovolená v překrásném Trysil

Zajeďte si do Norska a pokořte jeho obrovské hory! Zavítejte do lyžařského resortu Trysil v regionu Hedmark a darujte pro sebe a své přátele nekonečnou lyžovačku, túry zimní krajinou i zábavu v útulných restauracích. Objednejte si rekreační domy v Norsku a horské chalupy vybavené krbem, saunou a venkovní terasou a hýčkejte své smysly v čistotě nádherné přírody.

Setkáte se s nekompromisními službami cestovního ruchu a ubytovacích možností. Všechny pronájmy v soukromí zahrnují nadstandardní péči, vybavenost a dostupnost. Spolehněte se na vyškolený personál, který ví, co návštěvníci potřebují.

Prázdninové domy s kapkou luxusu

Nechte se zlákat lyžařskými sjezdovkami a běžeckými trasami, čeká na vás 31 vleků, slalomový svah, jízda na sněžných skútrech a saních. Kde jinde si přijdou lyžaři na své než na tomto místě! Sezóna je zde v plném proudu až do 1. května. Zastavte se na svahu a pozorujte úžasné scenérie přírody.

Největší norské lyžařské letovisko Trysil je jako stvořené pro procházky přírodou a noční fotografování, pozorování noční oblohy a hvězd, rybaření, jízdu psím spřežením, výlety po krajině s šikovným průvodcem, safari losů a romantické noční lyžování. Pro nezkušené začátečníky jsou v plném proudu lyžařské školy.

Objednejte si chaty Norska s bazénem

Přestože patří tato lokalita k dominantám norských zimních středisek, letní dovolená stojí rovněž za to. Rezervujte si pronájmy v pěkných chalupách a projeďte zdejší krajinu na kole po značených cyklostezkách v různých obtížnostech. Pěší turistika patří k milovaným aktivitám, vyšplhejte se na vrcholky hor a nasajte čerstvý vzduch.

Odvážní vodáci si mohou vyzkoušet rafting. Rybáři si uloví výjimečné kousky, děti pookřejí v losí a bobří farmě. Navštivte historické muzeum neboli skanzen v Trysil a objevte historickou a kulturní minulost. Ubytujte se v rekreačních chatách Norska, které se nacházejí velmi blízko zdejším památkám.