Slevy a výhody na dovolené v Norsku pro zákazníky NOVASOL

Máte v plánu strávit s rodinou dovolenou v rekreačním domě v Norsku? Využijte speciální akce, slevy a výhody na dovolené v Norském království pro zákazníky a získejte z pobytu maximum. Bonusy pro všechny druhy atrakcí lze využít pouze během doby pronájmu (ubytování v Norsku) a k získání slevy musíte mít u sebe doklad o pronájmu.

Atlantický park Ålesund – Norské akvárium

 • Jedna káva pro dospělého a jeden nápoj pro dítě zdarma

Atlantický park v Ålesund se řadí mezi největší a nejvýraznější akvária v Evropě. V letech 2013 a 2015 získal ocenění za nejlepší akvárium v severském regionu. Leží jen 3 km západně od Ålesundu a poskytuje nádherný výhled na Atlantický oceán. Funguje po celý rok a k jeho denním aktivitám patří potápění a chytání krabů. Ve velkém vodním parku se děti zabaví třeba při stavbě přehrad.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Atlantickém parku si můžete přečíst zde.

Atlantický park Alesund

Hornický skanzen Blaafarveværket

 • Sleva 20–25 % na všechny aktivity v hornickém skanzenu

Hornický skanzen Blaafarveværk nabízí zážitky pro celou rodinu, řadu aktivit pro děti, několik restaurací s domácí stravou a tři umělecké výstavy každý rok. Veřejnosti je přístupná i část kobaltových dolů, v nichž se od roku 1772 těžila ruda. Zkušení průvodci vás provedou ve stopách horníků a po skvostech jako „plovoucí“ skleněné podlahy či první podzemní visící most v Norsku.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o hornickém skanzenu naleznete zde.

Blaafarvevaerket

Kostel Borgund Stavkirke

 • Sleva 10 % na vstupné.

Sloupový kostel Borgund Stavkirke, jedna z nejstarších a nejlépe zachovaných dřevěných budov v Evropě, představuje hlavní atrakci obce Lærdal v kraji Sogn og Fjordane. Navštivte tuto mimořádnou stavbu z konce 12. století a zjistěte více o její historii a náboženském životě ve středověku. Fotografie, filmy a další informace zaujmou i děti.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o kostele Borgund Stave Church naleznete zde.

Borgund Stavkirke

Zábavní park Kongeparken

 • Čtyři vstupenky za cenu tří přímo u vstupu, při nižším počtu sleva 15 % z ceny vstupného, děti do 90 cm zdarma.

Zábavní svět Kongeparken se nachází u silnice E39, 20 minut od města Stavanger a 10 minut od Sandnes. Toto eldorádo pro všechny generace a celou rodinu nabízí přes 60 aktivit a zážitků. Uhaste oheň v požární stanici Barnas, vyrobte si vlastní pamlsek v továrně na čokoládu Freia, projeďte se v nejslavnějším norském traktoru, vyzkoušejte originální kolotoč Turboknallerten.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Kongeparken naleznete zde.

Kongeparken

Sportovní kurz Learn2

 • Sleva na kurzy různých zábavných sportů.

Se skupinou Learn2 můžete absolvovat kurzy lyžování, běhu, jízdy na kole či na kajaku, windsurfingu a horolezectví. Všechny sporty spojují kurzy na všech úrovních, realizace v malých skupinách, zaměření na techniku a profesionální instruktoři. Proč se na dovolené nenaučit něco nového nebo si nevylepšit techniku v něčem, co už umíte?

 • Voucher se slevovým kódem naleznete v potvrzení rezervace rekreačního domu v Norsku.

Více o kurzu Learn2 Sports naleznete zde.

Learn2

Olympijský park Lillehammer

 • Sleva 20 % na bob a sáňkování, sedačkovou lanovku a vstup do skokanské věže.

Zažijte v Olympijském parku v Lillehammeru olympiádu z roku 1994! Čekají vás: rychlé jízdy v Kanthaugenu na svahu dlouhém 1 kilometr, sedačková lanovka na skokanské můstky Lysgårdsbakkene s výhledy na město a bobová dráha se spoustou aktivit (letní cyklistika, adrenalinové jízdy v gumovém bobraftu s prostorem pro 5 až 6 cestujících či pravý olympijský bob řítící se rychlostí 120 km/h).

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o aktivitách a Olympijském parku Lillehammer naleznete zde.

Lillehammer Olympiapark

Sjusjøen Husky Tours

 • Sleva 10 % na projížďku psím spřežením.

Jízda s trénovanými aljašskými husky v krásné horské scenérii kraje Sjusjøen představuje nádherný způsob, jak zažít přírodu v interakci se zvířaty. Trasy mají délku 6, 15 nebo 22 kilometrů. Tým 6 až 8 psů můžete po odborných instrukcích a pokynech dokonce polovinu jízdy řídit sami. Děti do 13 let řídí pouze v doprovodu dospělých. Po výletu vás čeká guláš a horké nápoje ve vyhřáté místnosti. Sleva platí od pondělí do pátku po celý rok mimo zimní dovolenou, Velikonoce a Vánoce/Nový rok.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Sjusjøen Husky Tours si můžete přečíst zde.

Sjusjoen Husky Tours

SPORT 1 Sjusjøen

 • Sleva 10 % na lyžování a jízdní kola.

SPORT 1 v Sjusjøen je plnohodnotný horský obchod se zvláštním zaměřením na pěší turistiku, rybaření, běh na lyžích a oblečení. Sportovní prodejna má velký a široký sortiment typických výrobků, které v oblasti potřebujete mít. V zimě je v obchodě k dispozici i velká půjčovna lyží a půjčovna jízdních kol v létě. Obchod je otevřen každý den.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Otevírací hodiny obchodů naleznete zde.

Sport 1 Sjusjoen

Tangen Dyrepark

 • Ušetřete až 25 % z ceny vstupného.

Vítejte v rodinném zooparku v krásném prostředí, jen hodinu severně od Osla. Tangen Dyrepark má více než 200 obyvatel, pocházejících ze severu i z exotických destinací. Žijí v přirozeném prostředí, pohybují se volně po parku a díky plotům se návštěvníci mohou přiblížit až k nim a krmit je či hladit. Děti se zapojují do péče o zvířata, prožívají s nimi blízký kontakt a učí se o přírodě. Nechybí dětské hřiště ani možnost grilování.

 • Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Otevírací hodiny a další informace naleznete zde.

Tangen Zoo

Hardanger Eventyr

 • Ušetříte až 10 % na vybrané aktivity v přírodě.

Užijte si aktivity v úžasné přírodní oblasti Hardanger nedaleko Bergenu. Hardanger Adventure se nachází v obci Now v Ullensvangu a nabízí na míru šité zážitky v nádherném přírodním prostředí: výlety, vysokohorské túry, poznávání přírody. Specialitu tvoří let helikoptérou, během něhož se budete vznášet kolem majestátních hor a vodopádů.

 • Předložte slevový certifikát NOVASOL (dostupný při rezervaci objektu) a získáte slevu.

Další informace naleznete zde.

Hardanger Eventyr

(pozn. Nabídka výhod se v průběhu času může měnit. Negarantujeme její aktuálnost.)