Slevy, výhody a speciální nabídky v Norsku

C
| Editor
(First published: )

Máte v plánu s rodinou trávit dovolenou v rekreačním domě nebo chalupě v Norsku? Vychutnejte si výhody našich zákazníků a získáte z dovolené o trochu víc. Cestujete-li s dětmi během prázdnin můžete vyplnit dny zábavou a nebo objevit historii Norska! Ubytování v Norsku s námi vás překvapí nejen vybavením prázdninových domů, ale také naší nabídkou výhod. Ti, kteří cestují s NOVASOLEM, mohou získat výhodné slevy na mnoha atrakcích v Norsku. Výhody jsou použitelné pouze během doby pronájmu a k získání slevy je potřeba mít u sebe váš nájemný doklad!

Atlantický park Ålesund - Norské akvárium

Káva zdarma pro dospělé a voda pro děti!

Atlantický park v Ålesund je jedním z největších a nejvýraznějších akvárií v Evropě. V roce 2013 a 2015 byl park označen za nejlepší akvárium v severském regionu. Je to jen 3 km západně od Ålesund a odtud máte nádherný výhled na Atlantický oceán. Park je otevřen po celý rok a má denní aktivity, jako jsou potápění a chytání krabů. Navíc je zde velký vodní park, kde se děti zabaví i při stavbě přehrad.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Atlantickém parku si můžete přečíst zde.

Atlantický park Alesund

Blaafarveværket a kobaltové doly

20 - 25% sleva na všechny aktivity v dolech kobaltu!

Blaafarveværk je muzeum se zážitky pro celou rodinu. Počátky listového mlýna pocházejí z roku 1772, kdy se zde objevila kobaltová ruda. Části kobaltových dolů jsou přístupné pro veřejnost a můžete chodit po stopách horníků společně se zkušenými průvodci kteří vás provedou skvosty jako jsou "plovoucí" skleněné podlahy a první podzemní norský visící most! Blaafarveverkverk nabízí celou řadu aktivit pro děti všech věkových kategorií, několik restaurací s domácím jídlem a tři nové umělecké výstavy každý rok.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o dolech Blaafarveværk a kobaltu naleznete zde.

Blaafarvevaerket

Kostel Borgund Stave

10% sleva na vstupné!

Kostel Borgund Stave je hlavní atrakcí v Lærdal v Sognu. Jedná se o jednu z nejstarších dřevěných budov v Evropě, která byla postavena kolem roku 1180 a je jednou z nejlépe zachovaných kostelů. Navštivte tuto mimořádnou stavbu a dozvíte se o její historii, prostoru ve světové architektuře a náboženském životě ve středověku. Fotografie, filmy a další informace udělají návštěvu také zajímavou pro děti.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Borgund Stave Church naleznete zde.

Borgund Stavkirke

Letní park Geilo

10% sleva na Geilo Højdepark, Geilo Zipline a sedačkovou lanovku pro Národní park View!

Geilo letní park nabízí vzrušující prázdninové zážitky pro celou rodinu. V Geilo zažijete přírodu z jiného pohledu a vyzkoušíte si problémy s lezením, rovnováhou a vzrušujícími překážkami. Geilo Zipline je nejdelší zipline v severní Evropě s jeho 1100 metry a vezme vás na rychlý výlet s maximální rychlostí 100 km/h. S letní výtahem se dostanete do Národního parku View, Geilo je nejlepší vyhlídka a ideální základna pro pěší turistiku i cykloturistiku. Letní park Geilo je otevřen každý den od konce června do konce srpna, stejně jako soboty a neděle na podzim až do podzimní dovolené.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více informací o Geilo naleznete zde.

Zipline

Zábavní park Kongeparken

Získáte 4 vstupenky za cenu 3 přímo u vstupu. Je vás míň, než než 4 osoby? Obdržíte slevu 15% z ceny běžného vstupného!

Eldorado pro mladé i staré s více než 60 aktivitami a zážitky pro celou rodinu. Uhaste oheň v požární stanici Barnas, vyrobte si vlastní čokoládu v továrně na čokoládu Freia, Turboknallerten je první kolotoč svého druhu na světě, kde řidič rozhodne jak náročný bude výlet! Můžete se projet po parku v norském nejslavnějším traktoru, který najdete v parku na víc místech. Vstupné do parku zahrnuje všechny aktivity a přehlídky. Děti do 90 cm mají volný vstup. Kongeparken se nachází podél silnice E39, 20 minut od města Stavanger a 10 minut od Sandnes.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Kongeparken naleznete zde.

Kongeparken

Sportovní kurz Learn2

Sleva na kurzy různých zábavných sportů!

Se skupinou Learn2 můžete absolvovat kurzy lyžování, běhu, jízdy na kole, windsurfingu, horolezectví a jízdy na kajaku. Společné pro všechny sporty jsou kurzy na všech úrovních, zaměření na techniku a profesionální instruktory. Kurzy jsou v zemi organizovány různě a probíhají v malých skupinách. Proč se na dovolené nenaučit něco nového nebo nevylepšit si techniku v něčem co už umíte?

Voucher se slevovým kódem naleznete v potvrzení rezervace po rezervaci rekreačního domu v Norsku.

Více o kurzu Learn2 Sports naleznete zde.

Learn2

Lillehammer Olympijský park

20% sleva na bob a sáňkování, sedačkovou lanovku a vstup do skokové věže!

V Olympijském parku v Lillehammeru můžete zažít olympijské hry z roku 1994. V Lysgårdsbakkene můžete vzít výtah z plání na vrchol a zpět, stejně jako navštívit chmelovou věž, která nabízí nejlepší výhledy na město. Máte rádi rychlost? V zimě si můžete vychutnat kajakové jízdy v Kanthaugenu vedle Lysgårdsbakkene. Zde vás výtah přiveze k vrcholu a následně klesne po 1 km dlouhé trase. V Lillehammer Olympic Bob a Akebane můžete v létě řídit kolo. Toto se pohybuje rychlostí 100 km/h. V zimě se můžete připojit k bobraftu, což je gumová bomba s prostorem pro 5-6 cestujících. Bobraft má maximální rychlost 100 km/h. Patříte mezi nejodvážnější? V takovém případě si můžete to vyzkoušet jako cestující v bobové dráze, správný olympijský bob. Zde dosáhnete rychlosti 120 km/h, což činí tlak 5g. Všechny boby jsou řízeny autorizovaným pilotem. Věková hranice pro olympijský bob je 16 let.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o aktivitách a Lillehammer Olympijském parku naleznete zde.

Lillehammer Olympiapark

Perfect Escape - perfektní únikovka

15% sleva na objednávku Escaperoom

Perfect Escape je vedoucí společností v únikové místnosti, a má pobočky v Lillehammeru, úschovna lyží a pevnosti. Únikové hry jsou nový typ vzrušující zábavy, který v posledních letech zaujalo neskutečné množství lidí. Hosté se nechávají zavřít do speciálně konstruované místností, kde řeší záhady, hledají klíčové kódy, skryté místnosti a mnohem více. Více než 60 nejadrenalinovějších minut budou v konečném důsledku řešit úkoly místnosti.

25% sleva na objednávku Escaperoom i Perfect Escape Box

Kromě toho, že se můžete pokusit uniknout v místnosti, je zde také možnost mobilního úniku s názvem Perfect Escape Box (hraje se v hale). Vy a váš tým budete sedět kolem stolu a budete řešit hádanky a záhady, které tento případ skrývá. Hra je zkouškou střelby pro jejich agenturu Perfect Intelligence a trvá 1 hodinu. Jste připraveni s vašim týmem vyřešit záhadu?

Objednávejte online ještě dnes. Platba se uskuteční až při příjezdu, kde musíte do schránky uvést potvrzení o pronájmu společnosti NOVASOL, abyste získali slevu.

Přečtěte si více o Perfect Escape a rezervujte zde.

Perfect Escape

Sjusjøen Husky Tours

10% sleva na psí závod!

Vyzkoušejte kajakování s dychtivými a šťastnými Aljašskými husky v krásné horské scenérii na Sjusjøen. Je to nádherný způsob jak zažít přírodu v interakci se zvířaty. Dva lidé obdrží vlastní tým 6-8 psů a dokonce řídí polovinu jízdy po odborných instrukcích a pokynech od Sjusjøen Husky Tours. Děti starší 13 let také řídí sami, zatímco děti do 13 let v doprovodu dospělých. Prohlídky jsou 6, 15 nebo 22 km. Po výletu na vás čeká ve vyhřáté kabině guláš a horké nápoje. Sleva platí od pondělí do pátku po celý rok mimo zimní dovolenou, Velikonoce a Vánoce/Nový rok.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Více o Sjusjøen Husky Tours si můžete přečíst zde.

Sjusjoen Husky Tours

SPORT 1 Sjusjøen

10% sleva na lyžování a jízdní kola!

SPORT 1 v Sjusjøen je plnohodnotný horský obchod se zvláštním zaměřením na pěší turistiku, rybaření, běh na lyžích a oblečení. Sportovní prodejna má velký a široký sortiment typických výrobků, které v oblasti potřebujete mít. V zimě je v obchodě k dispozici i velká půjčovna lyží a půjčovna jízdních kol v létě. Obchod je otevřen každý den.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Otevírací hodiny obchodů naleznete zde.

Sport 1 Sjusjoen

Tangen Dyrepark

Ušetříte až 25% z ceny vstupného!

Vítejte v rodinném parku v krásném prostředí, jen hodinu severně od Osla. Tangen Dyrepark má více než 200 obyvatel, severských i exotických 30 druhů. Děti se zapojují do péče o zvířata, prožívají s nimi blízký kontakt a učí se o přírodě. Zvířata žijí v přírodním prostředí, pohybují se pěšími chodníky v parku a většina plotů umožňuje návštěvníkům přiblížit se s krmením nebo pohladit zvířata. V parku je také dětské hřiště a možnost grilování.

Předložte u vstupu potvrzení o pronájmu NOVASOL a získáte slevu.

Otevírací hodiny a další informace naleznete zde.

Tangen Zoo