Pronájem apartmánů v Telemark

Aktivní dovolená v norském Telemarku

Apartmány Norsko

Sportovní nadšenci pozor! Už máte vybranou dovolenou v Norsku? Stále váháte mezi různými resorty? Rozhodněte se pro kraj Telemark a buďte na dosah lyžování, turistice, koupání i wellness rozmazlování. Jihovýchodní část země je domovinou oblasti dosahující až k pobřeží Skagerrak. Potěšíte se zde kopci, údolími, jezery i rekreačními domy Norska. Zajímavé kulturní památky nabízí jedno z nejstarších měst Skien. Jeho historie sahá až do středověkého věku. V historii byl důležitým přístavním městem a rodištěm dramatika Henrika Ibsena. Na předměstí se konají koncerty a festivaly. Kostel Skien patří k dominantám města. Nacházejí se zde sportovní kluby ledního hokeje, házené, fotbalu i curlingu.

Oddechněte se v prázdninových domech

Dovolená a ubytování v norských horách

Porsgrunn se řadí k malebným městům tohoto kraje, najdete zde porcelánku a kostely. Zajdete si na bowling, do sportovní haly a projedete se plachetnicí. V Notodden budete obdivovat heddalský dřevěný kostel, univerzitní kampus, navštívíte metalový anebo bluesový festival. Půvaby Vinje ihned rozpoznáte. Kostel, muzeum výtvarného umění, nevšední architektura, ale i možnost rybolovu v rybářských chatách v Norsku a outdoorových aktivit, zajistí zábavu na celý den. Brevik se pyšní kostelem i muzeem a báječnými míst k rybaření. Kraj Telemark zahrnuje sportovní vyžití i kulturní vyžití pro celou rodinu.

Konečně super ubytování v chatách Norska!

Zastavte se u jezera Norsjø a vyzkoušejte vodní sporty, wakeboarding, vodní lyžování, rybolov a zahrajte si golf. Příjemné okamžiky nabízí i jezero Tinnsjå. Rybaření, muškaření a outdoorové možnosti prověří vaši kondičku. Ve městě Rjukan zažije kapku adrenalinu při bungee jumpingu, alpském lyžování, horolezectví. Spatříte také úchvatný vodopád. Objednejte si chalupy a chaty v Norsku a jeďte za koupáním do vodního parku Bo. Užijte si wellness programy a osvěžte se po namáhavých výšlapech a sportovních aktivitách. V zimě zabalte lyže a naučte se třeba i na snowboardu. Na ledě se pobavíte při curlingu a bruslení. Ponořte se do tajemného prostředí lesů i hor s úsměvem a příjemně naladěni.