Rekreační domy v Telemark

Ubytování v norských horách, chaty a pobyt v Norsku

Jeďte za magnety norského kraje Telemark!

Dovolená a ubytování v Norsku

Uvolněte se a začněte konečně odpočívat v rekreačních domech v Norsku. Dovolená v Norsku je pro lenošení na pohovce u krbu, sportovní námahu i toulky po mystické krajině jako stvořená. Relaxujte v noblesních pronájmech. V Telemarku se s nudou určitě nepotkáte. Dejte si do těla při horolezectví, plavání, bungee jumpingu i tenisu. Zdá se vám Norsko jako nevhodná země pro letní dovolenou? Jste na omylu. Nekonečně dlouhé turistické stezky klikatící se národními parky, kolem jezer, divokých řek a po horách vás zavedou na místa, kde se snoubí tajemno a dokonalost přírody. Luxusní pronájmy s výbornou vybaveností, třeba i saunou a vlastním bazénem vás plně pohltí.

Vytvořte si pohodlí v prázdninových domech

Největší atrakcí pro děti je vodní park pod širým nebem ve městě Bo. Sommerland nabízí strhující jízdu po skluzavkách a tobogánech, centrifugu, divokou řeku, wellness programy a občerstvení v četných restauracích a stáncích. Udělejte si parádní den a věnujte se dětem skutečně naplno! Rezervujte si rekreační domy v Norsku! V Tememarku se můžete plavit po řekách spojených kanály kolem zámků, temných lesů. Vodní síly zde hrají důležitou roli, od horských potůčků, jezer až po přehrady s vodními elektrárnami. Narazíte zde i na staré středověké kamenné kostely, báje o trollech, lidové zvyklosti, pověry a zvyky. V tomto kraji naleznete ohromné množství chráněných kostelíků.

Objednejte si luxusní chaty Norska!

Neměli byste zapomenout, že je Norsko zemí rybářů. Parádní podmínky se nabízejí ve Vinje, Breviku, Bandaku, Totaku, Mosvatnu, Tinnsje anebo na Seljordsvatnet a Heddalsvatnet. Nezapomeňte si přibalit rybářský prut a těšit se na ohromné úlovky. Navštívit musíte Dělnické muzeum v Rjukan a také nejslavnější blues festival v Notodden. Heddalský roubený kostel, nejvyšší horu kraje Gaustatoppen, Námořní muzeum v Porsgrunnu, parky ve Skienu, muzeum Henrika Ibsena vám přiblíží atmosféru stejně jako rekreační chaty v Norsku.