search

Dovolená v Lindesnes

V Lindesnes se uvolníte na sto procent

Kdo by odolal hustým lesům, jezerům a strhujícímu Severnímu moři? Dovolená v Norsku ve městečku Lindesnes hraje do noty všem sportovcům i skutečným lenochům. Vest Agder patří mezi nejnavštěvovanější kraje, a to hlavně díky své poloze. Nejjižnější místo Norska uchvátí i dokonale vybavenými prázdninovými domy.

Zasněte se v příjemném apartmánu

Navštivte nejjižnější bod Norska, maják na Lindesnes. Tento záchytný bod lodí je i v dnešní moderní době aktivní. Byl vystaven v roce 1655. V jeho útrobách najdete i muzeum, koncertní a výstavní kino sál a kavárnu. Okolní krajina je působivá a pobřeží jako z pohádky.

Vydejte se rekreačního resortu Lussevika v Lindesnes a buďte uchváceni i protékající řekou Audna. Věřte, že tato část kraje Vest Agder přeje turistickým túrám a výletům. Kolem celého letoviska se nacházejí značené trasy podél pobřeží. S NOVASOL si ušetříte spoustu práce s hledáním ubytování a svůj vysněný dům si pronajmete s patřičným předstihem.

Ukojte své představy v rekreačních chatách Norska

Zajistěte si moderně vybavenou chalupu v Lussevika a darujte svým smyslům ten nejžhavější dar. Zůstaňte vždy v klidu, protože tady to jinak ani nejde. Rekreace na chatě s bazénem, vířivou vanou a saunou, patří k nejžádanějším a s NOVASOL je také dosažitelná. Ohodnoťte se za svou práci a pozvěte svou rodinu na extra dovolenou v Norsku.

Až vás omrzí výlety kolem majáku a lenošení ve vířivce, navštivte s dětmi Barnas Dyrepark, což je dětská zoologická zahrada. Děti se skamarádí s prasátky, kozami, papoušky i koňmi. Čekají na ně různé druhy milých zvířat. Určitě je uchvátí projížďky na ponících. Sami musíte uznat, že dovolená v rekreačních domech Norska v sobě skrývá pohodu a nekonečné zážitky.