Rekreační domy ve Vest-Adger

Horské chaty a chalupy v Norsku

Dovolená ve Vest-Adger

Usnadněte si výběr s dovolenou ve Vest-Adger a rozhodněte se pro region plný zábavy a opojení, Vest Agder. Právě zde se nacházejí nejkrásnější přírodní magnety, mořský vzduch, sportovní vyžití i relaxace v komfortních rekreačních domech Norska. Rekreace je možná celoročně, stačí se jen dobře vybavit! Kontaktujte odborníky NOVASOL a společně vyberte rekreační chaty ve Vest-Adger se vším všudy. Jistě vám doporučí něco ojedinělého, prostě tip top. Zasáhla vás krajina kolem mořského pobřeží s majáky, aquaparky, muzei, zábavními centry pro děti se zvířátky i sportovními resorty plnými dobré nálady a aktivního uspokojení? Neváhejte a cestujte na dovolenou do vnitrozemí jižního Norska !

Vynikající ceny rekreačních chat oceníte!

Propadněte přírodním perlám Vest Agder 

Projděte si největší skvosty regionu a jako první navštivte město Kristiansand. Druhé největší město Norska disponuje mezinárodním letištěm. Z rybářské osady z 13. Století vzniklo město s mnoha perlami architektury. Nejzajímavější je centrum s Kvadraturen, ulice na sebe navazující ve striktním pravoúhlém směru. Dětské tváře ožijí úsměvem v ZOO Kristiansand a Amusement Parku. Také botanická zahrada patří ke skutečným lákadlům. Katedrála města dominuje ve svém renesančním stylu. Příjemné procházky a možnosti sjezdu slibuje řeka Otra, při jejímž břehu slavné město leží. Vest Agderu zcela podlehnete! Rezervujte si rekreační domy v Norsku.

Vydejte se za pohodlím ubytování v soukromí Norska

Všemi půvaby na vás bude útočit maják Lindesnes. Nesmíte zapomenout ani na krásu města Mandal, kde přeje rybaření lososů, outdooru i letní pohodě. V Lyngdal se setkáte s unikátním kostelem a možnostmi sportu. Souostroví Randesund patří ke známým letním dovolenkovým destinacím. Na ostrově Hidra oceníte dokonalý rybolov i krásu rajské krajiny. Hory Sirdal patří běžnému i alpskému lyžování, lovu, turistice a dechberoucím výhledům na skaliska. Objednejte si prázdninové chalupy a chaty ve Vest-Adger a čerpejte z nich energii na pracovní stereotyp, který ničí. Prověřte své sportovní nadání a dejte si do těla při adrenalinových aktivitách!