search

Dovolená na Baltském moři

Připravte se na relaxaci u Baltského moře

Nepředstavitelná krása Baltského moře při německé hranici přitahuje tisíce turistů z celé Evropy i světa. Není to jen díky rozmanitému pobřeží, sportovním radovánkám, lázeňským službám a kulturním magnetům. Dostupnost služeb cestovního ruchu a skvělých prázdninových domů v Německu hraje při výběru dovolené jistě významnou roli. Vydejte se vstříc vodnímu skotačení, procházkám po pláži anebo noční živé zábavě. S NOVASOLmáte jedinečnou příležitost navštívit oblast milovanou a velmi oblíbenou již po celá desetiletí. Objednejte si pronájem dřevěné chaty a začněte si balit! Čekají na vás příjemné chvíle s rodinou, přáteli i domácími mazlíčky.

Apartmány a ubytování v Německu

Prozkoumejte rekreační domy v Německu v Šlevicko-Holštýnsku, kde se v divukrásné zátoce nachází pláž, kde se pobavíte vodními sporty i koupáním. Mořský vítr, duny písku, okouzlující příroda, kterou spatříte nejlépe ze sedla horského kola, vás zcela pohltí. Relaxujte v útulných koších, které nabízejí klid a stínek. Zahrajte si golf, využijte značených stezek, probádejte kůlové stavby v St. Peter Ordingu a ochutnejte zdejší specialitu – Fischbrötchen. Dovolená v Meklenbursku a Dolním Pomořansku slibuje úžasné pláží s teplotou vody kolem 25 stupňů Celsia a žádná mimořádná exotická vedra, což je ideální pro rodiny s malými dětmi. Jen vítr vane vlastně neustále. Cihlové domy a různé kostelíčky vytvářejí půvabnou atmosféru. Projeďte se na šlapadlech, vyzkoušejte windsurfing a výhled si užijte na výletní lodi.

Německo. Ještě dnes!

Dokonalé podmínky pro letní rekreaci nabízí ostrov Rujána. Najdete zde 56 kilometrů pláží, kde si vyzkoušíte surfování i poznáte skutečné lenošení na slunci. Také Křídové útesy u Königstuhl potěší romantikou a čistotou. Mělké teplé moře je jako stvořené pro malé děti a handicapované turisty. Lesy, duny písku, cyklostezky, adrenalinové sporty i nezapomenutelné zážitky jsou jisté na Beach Park Baabe. Neskutečnou zábavu pro děti i dospělé představuje pouštění draků. Silný vítr je parádním spolupracovníkem pro Drakiády. Navštivte středověké hanzovní města Stralsund, Rostock anebo Wismar. Jen si představte, že se procházíte po širokých čistých plážích a večer spočinete v rekreačních bytech v Německu s bazénem, saunou či vířivkou.