Rekreační domy v Polsku

Skvělé ubytování v Polsku

Do Polska jezdíme nejčastěji kupovat nábytek a také tankovat či nakupovat jídlo a dárky. Ale v Polsku se dá strávit i báječná dovolená. Že nevěříte? Tato země má bohatou historii, najdete zde překrásné kostely, kláštery, hrady a zámky.

A nejen to. Milovníci turistiky se mohou vydat do hor, nebo projít louky a háje a nížiny této překrásné země. Najdete zde i mnoho lesů, kde se v sezoně dají sbírat houby. Navíc v létě můžete v Polsku strávit i dovolenou u moře. Ano, Polsko má přeci moře na severu, a tak vezměte rodinu a vyražte na dovolenou k Pomořanského Baltu! A v zimě si zde zase můžete skvěle zalyžovat, třeba v jejich Krkonoších či Beskydech.

Rekreační domy a apartmány v Polsku
  • Rekreační domy v Kašubském Švýcarsku jsou vždy báječným výběrem...

Ubytování v Polsku

Zarezervujte si některý z našich apartmánů u Baltu a prožijte překrásnou dovolenou u Pomořanského Baltu. Dětem se zde bude líbit, protože se zde nacházejí výhradně písčité a travnaté pláže, takže jejich bosé nožičky nebudou nijak trpět.

Teplota vody bývá v letních měsících ideální na koupání, možná zde není tak teplo jako na jihu Evropy, ale díky tomu je voda i velmi osvěžující. Dovolenou u Pomořanského Baltu si můžete zpestřit i pronájmem plachetnice a užít si spoustu zábavy.

Rekreační domy a apartmány v Polsku

Pokud Vás moře příliš neláka, ale přesto byste byli rádi někde u vody, například z důvodu rybaření, tak jste na správném místě. Rybolov je v Polsku velmi oblíbený. Doporučujeme Vám ubytování u mazurských jezer. Na Mazurská jezera vyráží ročně mnoho rybářů, ale berou sem i své rodiny, protože tato oblast je unikátní v tom, že je zde i krásná příroda, takže máte i kam chodit na procházky.

Atrakce a zajímavosti v Polsku

Kromě starých překrásných budov, které budete potkávat téměř na každém kroku v jakémkoliv městě, Vás možná budou zajímat i jiné atrakce. Vyražte se svými dětmi do dinoparku nebo si jděte zaplavat a zařádit do některého z akvaparků, které v Polsku najdete po celé zemi.

Rekreační domy a apartmány v Polsku

Navštivte města jako je Krakow, Gdaňsk, Wroclaw či Warszawu a poznejte historii země, která je nám velmi blízká. Vydejte se do jedné ze zemí Visegrádské čtyřky, určitě nebudete litovat a Vaše zasloužené prázdniny si užijete naplno.