Rekreační domy v Polsku

Skvělé ubytování v Polsku

Do Polska jezdíme nejčastěji kupovat nábytek a také tankovat či nakupovat jídlo a dárky. Ale v Polsku se dá strávit i báječná dovolená. Že nevěříte? Tato země má bohatou historii, najdete zde překrásné kostely, kláštery, hrady a zámky.

A nejen to. Milovníci turistiky se mohou vydat do hor, nebo projít louky a háje a nížiny této překrásné země. Najdete zde i mnoho lesů, kde se v sezoně dají sbírat houby. Navíc v létě můžete v Polsku strávit i dovolenou u moře. Ano, Polsko má přeci moře na severu, a tak vezměte rodinu a vyražte na dovolenou k Pomořanského Baltu! A v zimě si zde zase můžete skvěle zalyžovat, třeba v jejich Krkonoších či Beskydech.

Rekreační domy a apartmány v Polsku
  • Rekreační domy v Kašubském Švýcarsku jsou vždy báječným výběrem...

Ubytování v Polsku

Zarezervujte si některý z našich apartmánů u Baltu a prožijte překrásnou dovolenou u Pomořanského Baltu. Dětem se zde bude líbit, protože se zde nacházejí výhradně písčité a travnaté pláže, takže jejich bosé nožičky nebudou nijak trpět.

Teplota vody bývá v letních měsících ideální na koupání, možná zde není tak teplo jako na jihu Evropy, ale díky tomu je voda i velmi osvěžující. Dovolenou u Pomořanského Baltu si můžete zpestřit i pronájmem plachetnice a užít si spoustu zábavy.

Rekreační domy a apartmány v Polsku

Pokud Vás moře příliš neláka, ale přesto byste byli rádi někde u vody, například z důvodu rybaření, tak jste na správném místě. Rybolov je v Polsku velmi oblíbený. Doporučujeme Vám ubytování u mazurských jezer. Na Mazurská jezera vyráží ročně mnoho rybářů, ale berou sem i své rodiny, protože tato oblast je unikátní v tom, že je zde i krásná příroda, takže máte i kam chodit na procházky.

Atrakce a zajímavosti v Polsku

Kromě starých překrásných budov, které budete potkávat téměř na každém kroku v jakémkoliv městě, Vás možná budou zajímat i jiné atrakce. Vyražte se svými dětmi do dinoparku nebo si jděte zaplavat a zařádit do některého z akvaparků, které v Polsku najdete po celé zemi.

Rekreační domy a apartmány v Polsku

Navštivte města jako je Krakow, Gdaňsk, Wroclaw či Warszawu a poznejte historii země, která je nám velmi blízká. Vydejte se do jedné ze zemí Visegrádské čtyřky, určitě nebudete litovat a Vaše zasloužené prázdniny si užijete naplno.

Kde se nacházejí rekreační domy v Polsku?

Nejvíce rekreačních domů NOVASOL v Polsku najdete na severu země – u Baltského moře a v oblasti Mazurského pojezeří. Další domy jsou k dispozici v horských regionech na jihu země, zvláště pod Tatrami.

Jaké mají rekreační domy v Polsku vybavení?

Všechny polské rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Polsku?

Odpověď hodně ovlivňuje roční období, kdy návštěvu Polska, jedné z nejvíce se rozvíjejících destinací v Evropě, plánujete. Do této země u Baltského moře se může jezdit po celý rok – v létě za poznáváním kultury a přírody, v zimě za lyžováním, po zbytek roku rybařit. Čím zajímavější lokalitu a kvalitnější dům vyžadujete, tím dříve – v řádu měsíců – objednávejte.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Polsku k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Polsku nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).