Atrakce ve polských Vysokých Tatrách

Polské Tatry slibují neutuchající podívanou

Ubytování v Polsku

Najděte si čas pro dovolenou v polských Vysokých Tatrách a poznejte jejich divokost, něžnost i krásu. Jedna pětina těchto velehor nacházející se v Polsku ohromí svou mohutností, hlubokými lesy, největšími plesy a širokým pokrytím turistických stezek. Můžete se tedy spolehnout na vysokou vybavenost rekreačních domů v Polsku z hlediska dostupnosti zajímavých cílů pro návštěvníky.

Přijďte na chuť rekreačním domům

Rusinova Polana slibuje překrásné výhledy na Belianské Tatry. Tato oblast byla kdysi poseta pastýřskými staveními, dnes jich najdeme jen pár. Okouzlující kaplička Matki Boskiej Jaworzyńskiej je známým poutním místem. Hřeben Gesia Szyja, skupenství vysokých skal, ohromí dechberoucím výhledem okolí. Mezi dominanty polských Tater patří vodopády Wodogrzmoty Mickiewicza a Mořské oko. Oblíbeným výletním cílem je i Dolina Pańszczyca nabízející výhled na horu Gewont, polský národní vrchol. Velkou atrakcí i místem odpočinku je chata Murowaniec. Kamenné zdi v sobě drží tajemnou historii i hezkou restauraci a ubytování v Polsku. Jezero Czarny staw Gasienicowy je nádhera sama o sobě.

Pronajměte si apartmán Polska!

Dobrodružnou túru ochutnejte při stoupání na Kóscielec. Kamenné stezky vedou k vrcholům z Doliny Gasienicowy. Sedlo Zawrat ukrývá sošku Panny Marie. Kozia Przelecz nabízí náročnější výstup, za pomoci řetězových lan. Úchvatné jsou skály Koziho Wierchu s výhledem na plesa, také vrchy Granaty, Swinica či Beskyd zanechají v člověku velké dojmy. Božskou podívanou slibují vodopády Siklawa a chaloupka Tatranská Javorina. Rozmanitost krajiny bere dech. Velmi malebné jsou salaše v Jurgóvu, které byly převezeny z vysoko položených pastvin. Navštívit stojí za to zámek pod vrcholem Babia Góra, největším na polsko-slovenské hranici. Rekreační domy v Polsku skýtají pohodlí a komfort. Relaxujte v horách nabízejících klid, přívan nové energie a vzpomínky na celý život.

Dovolená a pobyt v Polsku

Vydejte se po stopách přírody a dýchejte svěží čerstvý vzduch! Orlí stezka patří mezi nejnáročnější přechody Vysokých Tater. Cesta ze sedla Zawratm k sedlu Krzyźne je dostupná hřebenem a potěší hlavně náročné výletníky. Dá se i obejít. Nezapomeňte na pevné boty a teplé oblečení. Pěknou podívanou nabízí i Palenica Bialczańska, východisko k největšímu tatranskému plesu Morskie oko s plochou asi 35 hektarů. Rezervujte si rekreační domy v Polsku právě teď.