search

Dovolená v Alentejo

Rekreační domy v Portugalsku

Vdechněte své letní rekreaci zcela nový rozměr a naplánujte si dovolenou v Portugalsku. Máte pocit, že už neodoláte pestrým nabídkám ubytování v soukromí NOVASOL? To jste ještě neviděli prázdninové domy Alentejo! Prozkoumejte tep historie věhlasných měst a malých vesniček. Všude vás čeká nezaměnitelná atmosféra regionu a pohoda. Vydejte se do Alentejo, které se pyšní nabídkou nejkrásnějších letních pronájmů v Portugalsku. Malá autentická města a vesnice můžete projet na kole anebo projít pěšky. Těšte se na cyklotrasy a stezky pro pěší turistiku. K mnoha prázdninovým bytům náleží vlastní bazén a sauna. Opalujte se, koupejte se a nasávejte svěží vzduch.

Komfortní ubytování v soukromí je tady!

Alentejo si ihned zamilujete. Leží v jižním Portugalsku, jižně od řeky Tejo. Hlavním městem je Évora. Severním sousedem regionu je Beira Baixa. Na východě leží Španělsko, na jihu Algarve a východně Ribatejo a Estramadura. Jaks i představit zdejší krajinu? Pšeničná pole, rozsáhlé vinice, cesmíny, eukalypty, korkové duby a olivové háje. Nechte se okouzlit rekreačnímy domy v Portugalsku! Půvabné Alentejo se pyšní zvlněnou krajinou i žulovými kopci. V regionu je postaveno velké množství přehrad – Alqueva Přehrady. Na východě najdete středové vesnice a Parque Natural da Serra de Sao Madame. U Mértoly se rozléhá přírodní klenot Parque Natural do Vale Guadiana. Na jihozápadně regionu musíte navštívit pobřeží Vicentine a přírodní park.

Vsaďte na pohodlí apartmánů Portugalska

Letní radovánky jsou spjaty s koupáním a lenošení na pláži, vždyť teploty zde dosahují až 40 stupňů Celsia. Těšte se na opuštěné pláže, které zvou k romantickým procházkám, dechberoucí kontrasty přírody, speciality z čerstvých ryb, pískovcové útesy, projížďky po moři, středověké vesničky a dokonalost pobřežního pásma Costa Vicentina. Navštivte božské město Évora, jehož historické centrum je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Ohromí vás Římský chrám, gotická katedrála, kaple sv. Bráse, klášter a kostel Lóios anebo stará univerzita. Pronajměte si rekreační domy v Portugalsku od NOVASOL právě teď! Zasvěťte svou dovolenou v Portugalsku jedné z nejpřitažlivějších oblastí světa.