search

Dovolená v Algarve

Dovolená v Algarve

Pláže Algarve

Stát ležící na Iberském poloostrově dominuje nejen impozantními stavbami všech stylů a dob. Dovolená v Portugalsku je úzce spjata s parádním koupáním a ubytováním v soukromí Portugalska. Klenotem mezi všemi destinacemi je oblast Algarve. Pláže jako bohem zapomenuté, zlatavý písek, teploučké moře a teploty atakující třicítku. Nejznámějšími letovisky jsou Lagos, Faro a Albufeira. Všechny tři destinace se pyšní pěknými plážemi, historickými památkami, restauracemi, nočním životem, vodními sporty i výhodnými nákupy.

Dovolená v Algarve

Rezervujte si pěkné rekreační domy

Tento kus země byl jako první obsazen Féničany. Asi před tři tisíci lety. Nato se stalo Algarve domovem Kartáginců, kteří lokalitu zvelebili přístavy, nejznámější je Portus Hannibalis. Po nich se zde usídlili Římané, Vizigóti a Maurové ze severní Afriky. Portugalci si osvojili svoji zemi v první polovině 13. století. Rezervujte si Rekreační domy v Portugalsku právě teď. Rodinná dovolená v Portugalsku bude plná nezapomenutelných zážitků! Kopcovitá krajina Algarve s nejvyšším vrcholem Fóia měřícím 902 metrů nad mořem je na východě dělena od Španělska řekou Guadiana. Nechte se unášet velmi přirozeným klimatem a vyzkoušejte potápění, poznání okolních krás, noční život i lenošení na lehátku. Zlatavý písek se vám bude proplétat mezi chodidly a hřát.

Rekreační domy v Algarve

Užívejte si v apartmánech Portugalska

Navštivte přímořské město Faro. Nebudete ochuzeni o pozůstatky z dob dávno minulých. Romantická atmosféra jde cítit všude kolem. Farská pláž je dostupná přes most sedm kilometrů od města. Zahrajete si zde golf, tenis a zajezdíte na koni. Albufeira leží východně od Fara. Město vévodí hotely, obchodními centry a komfortem. Pro svou živost, hravost a excelentní pláže preferují turisté Lagos. Ve městě najdete nejen kluby a bary, ale i historické perly. Sochy, hradby, kostely, pevnost a půvabná náměstí slibují dovolenou v rekreačních domech v Portugalsku v rytmu romantiky. Pláže jsou lemované pískovcovými skálami. Skýtají klid a pohodlí. Camilo, Dona Ana anebo Batata vynikají mezi všemi. V pohoří Serra do Mochique se zchladíte a ukotvíte v příjemných městečcích.

Apartmány v Algarve