search

Dovolená v Costa de Prata

Ráj milovníků koupání i surfařů

Hledáte ráj na zemi? Prohlédněte si nabídky rekreačních domů NOVASOL a naplánujte si dovolenou v Portugalsku. Země mnoha kontrastů, divokých dějin, nádherných pláží, přírodních divů a historických klenotů vás srazí na kolena! Vzhůru do letních domů Costa de Prata, slunce v zádech, jemný vánek a skotačení na pláži. Nadělte si zajímavou dovolenou na fenomenálním pobřeží, které leží mezi Lisabonem a Portem. Silver Coast, nekonečné bílé písčité pláže a dokonalé letní teploty jsou ideálním místem pro koupání, lenošení, opalování, hrátky s dětmi, vyjížďky výletní lodí i vodní sporty. V neposlední řadě vás čeká hutná dávka historie, hrady, kláštery, kostely i muzea vás vřele přivítají.

Dovolená v Costa de Prata

Dejte přednost komfortním apartmánům

Jaká je doména věhlasného pobřeží? Čisté, prostorné a sluncem zalité pláže kolem Peniche, které jsou rájem surfařů. Milovníky divokých vln pohltí Nazaré Beach, dlouhá a široká. Moře je zde velmi drsné až nepředvídatelné. Konají se zde mistrovství v surfování. Americký Garrett McNamara zde v lednu 2013 pokořil světový rekord, projel se na vlně vysoké 30 metrů! Zavítejte do krajiny snů a ukotvěte v příjemných rekreačních domech v Costa de Prata! Fascinuje vás surfování anebo windsurfing? Vrhněte se na Costa de Prata a splňte si svůj sen! Na každém kroku na vás číhají velkolepé vlny, které snadno na prkně ovládnete pod taktovkou instruktora surfování. Ale nebojte se, také rodiny s malými dětmi a nezkušení plavci si zde přijdou na své.

Dovolená v Costa de Prata

Ukořistěte super ceny letních domů Portugalska

Výjimečné pobřeží není jen o koupání v moři a surfování. Těšte se na klidnější i divočejší sporty ve vodě i na suchu. Pokořte podmořský svět při potápění a proleťte se na rogalu. Pevnou ruku si vyzkoušíte při jízdě na horském kole, jezdectví, kuželkách anebo golfu. Dětem se zavděčíte návštěvou vodních parků. Podnikejte exkurze, věnujte se wellness programu a příjemnému nakupování. Podlehněte městu Coimbra pyšnící se starým městem na kopci, ke kterému vedou křivolaké strmé uličky. Romantikou vás pohltí lázně Caldas da Rainha. V Batalha spatříte klášter Santa Maria de Victoria. Vzrušující jeskyně, pouliční trhy a příroda ve své největší kráse vám pomohou dobýt ubytování v Costa de Prata.

Dovolená v Costa de Prata

Pravá letní dovolená v Portugalsku na Costa de Prata

Máte spadeno na divokou prázdninovou rekreaci a pořád se nemůžete rozhodnout, kam vyrazit? Vyzkoušejte dovolenou v Portugalsku a nechte se unášet teplými proudy oceánu. Apartmány Costa de Prata vás zahrnou blahem. Nacházejí se bezprostřední blízkosti pláže, kde si užijete koupání a naučíte se surfovat. Vsaďte na nekompromisní pohodu v Portugalsku a ubytujte se v komfortních rekreačních domech v Costa de Prata na pláži. Pokud si přejete bazén, vířivku a saunu, s NOVASOL to není problém. Jakmile vstoupíte do krajiny slunce, moře a bujného nočního života, budete jako omámeni. Dopřejte si relaxaci ve státě, který se pyšní vysokými teplotami vzduchu i moře.

Dovolená v Costa de Prata

Nakoukněte do pěkných apartmánů

Světoznámý resort leží pouhých 100 kilometrů od Lisabonu. Toto letovisko není proslulé jen prázdninovými radovánkami, ale také léčivými prameny, nádhernými lesy, kláštery, muzei, hrady a kostely. Seznámíte se zde s výrobou porcelánu či křišťálu a ochutnáte nejvybranější speciality, které tato překrásná oblast nabízí. V Costa de Prata je mnoho příležitostí pro letní skotačení. Samozřejmě musíte projít i malé vesničky a rybářská městečka, kde okusíte dobroty připravené z čerstvých ryb. Určitě přijdete na chuť sladkostem a vínu Bairrada. Pokud jste příznivci tance a koncertů, zde si užijete do sytosti. Plážové bary, diskotéky a taneční večery k dovolené v Portugalsku prostě patří.

Dovolená v Portugalsku

Konečně super ceny vil Portugalska!

Prastaré památky Silver Coast vás ihned uhranou. Nezapomeňte navštívit město Peniche, kde se tyčí tvrz postavená v 17. století. Vaše kroky povedou k majáku Cabo Carvoeiro, jeskyním Gruta da Furninha. Čekají na vás čisté pláže, vodní sporty v čele se surfováním a další sportovní aktivity. Prozkoumejte celou oblast pěšky či na kole. Pohodlné rekreační domy v Costa de Prata se nacházejí jen kousek od města Óbidos, které je chráněno hradbami. V Nazaré se koná mistrovství světa v surfování. Udělejte si výlet lanovkou na Sítio, panoramatické výhledy stojí za to. Lenošte na plážích ve Figueira da Foz. Zúčastněte se četných festivalů a podívejte se do města Conímbriga.